Nu Spirit víkend s Dis*Kinotékou a Dramatique s DJ The Square


Leto je nekompromisne v plnom prúde a víkend v Nu Spirit bude práve taký. V piatok sa „zohrejete“ na Magio pláži, a následne v klube na Šafku, s našou klubovou šedou eminenciou a rezidentom DJ Kinetom a jeho Dis*Kinotékou. Pripravte sa na pravú letnú veselú eklektickú žúrku, bude sa hrať funk, hip hop a soul. Kinet si pozval balkánskeho hosťa zo Sofie – DJ Vladee Jay, ktorý sa postaví za gramce so svojím soundom miešajúcim funk, soul, hip-hop a spriaznené groovy rytmy. Susedné Česko reprezentuje dvojica Norbert Goldstar a Saku. V bare na Medenej stretnete Kozmických Bratov – DJs Gabriela Brunnera a Rafa, ktorí na Vás vybalia svoje house – nudisco svety.

V príjemnom horúcom duchu sa bude niesť aj ďalšia session lámaných beatov Dramatique. Ako hlavný hosť večera sa v priestoroch Nu Spirit Clubu predstaví vychádzajúca hviezda rakúskej drum and bassovej scény, rodák zo Srbska, Aleksander Markovic aka THE SQUARE – Dj a producent momentálne pôsobiaci vo Viedni. Jeho produkcia sa nesie niekde medzi pohodovými zvukmi liquid funku až po tvrdšie temnejšie veci. V jeho setoch však objavíte oboje – no a aby sa nezabudlo, tento chalanisko už stihol spolupracovať so samotným LTJ Bukemom. Domácu scénu nezahanbia Ivory so svojimi veselými, tanečnými setmi s citlivými a presnými techno prechodmi. Za Drumatique crew vám prinesie tie najlepšie slnečné, tanečné, lámané beaty priamo z Londýna Svetlux, a o tom, že leto je naozaj v plnom prúde a treba si ho naplno užívať, vás presvedčí aj set v podaní Zaja. Žiada sa Vám noc plná tej najlepšej drum and bassovej selekcie ? Viete kam ísť.

Bebe alias DJ Magalová a jeho All You Can Eat ma rezerváciu urobenú na Medenej 16 v sobotu večer.

Nedeľa v bare bude tradične strihnutá jazzy-chillout out soundom v podaní The Trio a ich Free Jam Session a konco-týždňovým „učičíkaním“ vo farbách Bebeho chilloutového projektu Schmalz Music.

Klub je, ako iste viete, v letnom režime v nedeľu zatvorený.

via nuspirit.sk