Nu Spirit víkend s DISCO 3000 Toma Wielanda, Leporelo_FM s Petrom Meiningerom


Aj počas nadchádzajúceho tretieho augustového víkendu Vám v Bratislavskom Nu Spirite naordinujeme to pravé hudobné orechové. V piatok 20. augusta sa začne všetko tak ako po minulé piatky na Magio pláži na Tyršovom nábreží – tentokrát s *DJ Felix*, ktorý Vás navnadí na hlavný chod večera. Nu Spirit na Šafku opäť ožije farbami nespútanej Brazílie, kedy bude v klube obsluhovať gramofóny 7Samurai – náš kamarát z Bavorska občianskym menom *Tom Wieland* a jeho tanečný žúr *DISCO 3000*. Asistovať mu bude jeden z
najväčších domácich špecialistov na undergroundové disco dôb minulých *David zo Senca*.

Bebe alias *DJ Magálová* a jeho hostia sú pripravení postarať sa o všetkých, ktorým uši pištia po kvalitných soundoch namiešaných z toho nalepšieho čo ponúka svet hip-hop, funk a breakových bítov. To všetko a o kúsok viac v bare na Medenej 16.

Sobota v Nu Spirit rovná sa – the clubbing. Leporelo_FM *Djs Milos *a *Skank* sa presúvajú z minulo-víkendového hrania na Grape festivale späť do Bratislavy do klubu na Šafko, aby Vám spoločne s ich špeciálnym hosťom – DJ-skou legendou *Petrom Meiningerom* – „naložili“ v ich urban housovej Leporelo_FM
*párty.

Peter Meininger je na Slovensku známy DJ aj vďaka akcii Vienna Calling, ktorá bola dlhé roky súčasťou bratislavskej klubovej scény. Dvojica Peter Meiniger a Johny Soap roztancovávali davy ľudí minimálne raz do mesiaca. Po dlhej dobe, kedy Peter Meininger zmenil svoje bydlisko a zamieril do Austrálie sa objaví za gramcami v Bratislave už túto sobotu na ďalšej Leporelo_FM párty. Dvojicu Milos a Skank doplní *DJ BigFish* známy vďaka akciám Convert Interests a DeDicated, ktoré sa pravidelne konajú v Bratislave.

Máte chuť na nu-funk ? DJ Yanchi a jeho Titin records sa o Vás postarajú v bare na Medenej, to aby Vám nebolo hudobne otupno.

Je viac než isté že po tak namáhavom víkende potrebuje telo a uši oddych. Klub v letnom režime na konci týždňa „relaxuje,“ a je zatvorený, no v bare je tak ako každý víkend nedeľa rezervovaná pre jazzové *Free Jam Session *s the Trio. Definitívnu bodku za jedným z posledných letných víkendov dá po jazzovom chode *DJ Galagha* a jeho lounge.

via nuspirit.sk