Nu Spirit Víkend – Radio_Head Awards, [mie] s Jay Shepheardom a nedeľný jazz


Program posledného marcového víkendu v Nu Spirit Clube odštartuje
officiálna afterpárty po udeľovaní druhého ročníka Radio_Head Awards. Naše partnerské Rádio FM bude opäť rozdávať ceny pre slovenských hudobníkov a vy môžete byť pritom prostredníctvom priameho video prenosu aj na Šafárikovom námestí 7. Po slávnostnej ceremónii sa o hudobnú produkciu v klube postarajú rádioví DJi Magálová, Tibor Holoda, Daniel Baláž a Mizzi. V „starom“ Nu Spirit Bare na Medenej 16 vás do víkendu odprevadí Stereodico s DJmi Mishekom a Jenalom, a ich eklektickými veselými groovami.
 
Na sobotu sme si pre Vás v klube pripravili daľsie pokračovanie kultovej houseovej žúrky. Na marcové vydanie [mie] si Martin Haberland a Maroš Glaubic pozvali špeciálneho hosťa z Londýna. Je ním DJ Jay Shepheard, vychádzajúca hviezda, ktorá vydáva pod prestížnou značkou Compost Black Label. Ak máte namiesto housu chuť na nikdy nestarnúci drum’n’bass, tak si prídete na svoje v bare, kde sa o Vás postarajú otcovia slovenskej scény DJi Galagha & Gabana.
 
Pre všetkých, čo sa chcú pred štartom nového pracovného týždňa nakopnúť dobrou nedeľnou muzičkou, máme opäť možnosť vybrať si z dvoch rôznych žánrov. Tak ako každú nedeľu, sa v klube bude hrať jazz naživo a ako vždy bude vstup na Sunday Jam Session voľný. Priaznivci elektroniky si zasa môžu oddýchnuť v bare na Sunday chillin s DJom Felixom.

via nuspirit.sk