Nu Spirit víkend: Popular Night s DJ Tevo Howardom z Chicaga, Dramatique špeciál s DJ ENEI z Ruska, Beat Trippin a nedeľný Sunday chillin


Popular Night prináša do Nu Spiritu další housový pojem, charizmatického producenta a DJa priamo z Chicaga, Teva Howarda. Tevo je bez pochyby jeden z najvýznamnejších osobností chicagskej housovej scény súčasnosti o čom sa budete môcť presvedčiť v piatok na Šafárikovom námestí 7. Jeho zvuk je charakteristický prepojením klasického Chicago soundu a moderných prvkov. Výsledkom je svieža tvorba, moderný Chicago sound vo všetkých svojich fazetách. Rezidenti značky Popular®: Rafo, Gabriel Brunner, Pure, opôť raz zadovážili spičkovú hudobnú produkciu ktorá rozhýbe Vaše telá na tanečnom parkete. Howardov najnovší počin „ Crystal Republic“ na Hour House Is Your Rush Records (sublabel Rush Hour) Vás vezme na prechádzku Chicago soundom s dávkou emócií, prvkami acidu a deep housu – inými slovami Inými slovmi, bude Vám naservírované „chicago” a „acid” v podobách v akých ich nepoznáte.

Máte chuť na nieco mäkkšie, brazílskejšie v rytme nu jazz a funky ? V tom prípade je Vašou piatkovou voľbou starý dobrý bar na Medenej, kde Vás čakajú DJ KinetC.O.D.E. so svojim „Nu“ večerom.

Sobota bude o lámaných bítoch v unikátnom „východnom“ balení. Aj Vám koluje v žilách štýl, ktorý kombinuje lámaný beat s výraznou bassovou linkou, s dôrazom na chrumkavý snare…?! Ak áno bolo by drzé zmeškať piate pokračovanie Drumatique Session prinášajúce mladého muža zo St. Peterspurgu- Dja a producenta Alexeya Egorchenkova aka DJ Enei. “Decko” je na scéne už od roku 2003, vydával na najväčších európskych labeloch a spolupracoval s producentmi z celého sveta. Vo svojich setoch Enei mixuje old- school neuro funk a tech step s futuristickým fresh and trendy minimalom…Jeho tracky hrajú mená ako: Nu Tone, Ed Rush, London Electricity, Heist, Sabre, Dj Hype, Utah Jazz, Buletproof, Soul Intent, Bailey a mnoho ďalších. Celý žúr by sa nezaobišiel Gabannu, Blupcata, Rolanda a Kuba.

V bare sa tešte na Beat Trippin B-day špeciál. Effiks a jeho trblietavé večery v Nu Spirit Bare svoje meno už dávno majú a dostoja si ho aj v sobotu večer. Effiks sa tento krát rozhodol pánov Zvolenčanov Noksa a Good Mooda. Svoje zvukové kanáliky si budete môcť popásť na niekoľkokarátových štýloch ako deep, house, breaks, dub-2 step ci funk.

V nedeľu bude klub z technických príčin zatvorený, no v bare Vás ako vždy bude očakávať Sunday Chillin s Felixom, tentokrát sa bude výnimočne hrať dlhšie než do obligátnej jednej hodiny rannej.

“Dobrú chuť”

via nuspirit.sk