Nu Spirit víkend: Chez Damier, brazílska párty a nedeľný jam


Aj na tento víkend Nu Spirit pripravil skvelý hudobný program. V novom Nu Spirit Clube na Šafárikovom námestí 7 sa v piatok v slovenskej premiére predstaví legenda housovej scény DJ a producent Chez Damier z Chicaga. Bude hosťom pravidelnej Popular Night, ktorú u nás organizujú Rafo a Gabriel Brunner. Chez je jedným z ľudí, ktorí v 90. rokoch zadefinovali sound deep housu, tak ako ho dnes poznáme. Nestáva sa často, aby k nám zavítal človek, ktorý písal dejiny tanečnej hudby, a tak nezmeškajte možnosť uvidieť legendu na vlastné oči.

V „starom“ Nu Spirit Bare na Medenej 16 sa zasa bude hrať brazílska hudba. Nemecký DJ a producent Dubben sa preslávil remixom tracku Take Me Back to Piaui od Juca Chavesa, ktorý sa objavil dokonca aj v reklame firmy Adidas. Jeho piatkový kolega za gramófonmi Shantisan zasa stojí za úspešnou akciou Musica DeLuxe, ktorej prvé vyročie sme oslávili v januári s brazílskou spevačkou Micheline Cardoso.

V sobotu bude klub pre privátnu párty zatvorený, a tak vás pozývame na Beat Trippin do Nu Spirit Baru. Od deviatej až do štvrtej budú DJi Effiks a Stratasoul púštať house a breaky.

Víkend pre nás však nekončí sobotou. V nedeľu sa v klube môžete pripraviť na nástrahy nového pracovného týždňa na našej pravidelnej jazzovej jam session s triom Juraja Kalázsa, Ĺuba Šrámeka a Maja Ševčíka. Ak vám viac ako jazz vyhovuje subtílna elektronika, tak vás pozývame do baru na nedeľný chillout s DJom Felixom.

via nuspirit.sk