Nu Spirit in concert s Jana Bezek trio a Supple People


V závere septembra prináša Nu Spirit dva koncertné zážitky. Vo štvrtok 29. sa môžete tešiť na jazzový zážitok kedy do klubu na Šafku prichádza poľsko-slovenské ‚Jana Bezek trio‘ v zložení Jana Bezek (klavír), Wojciech Szwugier (kontrabas) a Dominik Stankiewicz (bicie). Akustický poľsko – slovenský projekt troch študent…ov Hudobnej akadémie v Krakove, hrajúcich vlastnú tvorbu, prevzaté kompozície zo súčasnej improvizovanej hudby, afrických a brazílskych rytmov. Hudobníci sa sústreďujú na spevnosť, improvizáciu, symbiózu a dobrú atmosféru počas koncertov.

Prečo Trio ? frontmanka kapely hovorí: „Lebo je to tvar, v ktorom každý ide sám za seba a ak je medzi hráčmi navyše symbióza, dochádza ku neopakovateľným situáciam.“

Už sychravý mesica zakončíme koncertom Supple People, formácie ktorá ma blízko k funky a popu. Momentálne pracujú na svojom novom albume, ktorý planújú predstaviť na začiatku budúceho roka … na otázku aký a o čom bude majú jedinú dopoveď „Príď na koncert … Ručičky bozkávame a všetko dobré.“ S touto päticou nikomu otupno nebude.

Vídime sa všetci v Nu Spirit

via nuspirit.sk