Nová šou, nové skladby, skvelá párty! – sľubuje Parov Stelar


„Predstavíme úplne novú šou, zahráme nové skladby, nebudú chýbať ani najväčšie hity! Bude to skvelá párty!“ teší sa na slovenských fanúšikov líder kapely Parov Stelar Band, ktorá sa predstaví v Bratislave 7. novembra.

Parov Stelar Band má za sebou v Bratislave dva mega úspešné koncerty a na svojom konte nové EP. Na čo sa slovenskí fanúšikovia môžu tešiť nám v rozhovore prezradil Marcus Füreder celosvetovo známy ako Parov Stelar: „Pre fanúšikov sme pripravili úplne novú koncertnú šou, nové pódiové efekty, zahráme nové skladby a pripravujeme aj pár prekvapení. Jediná vec sa však nezmení, tak ako vždy to bude skvelá party ALL NIGHT plná tanca a skvelej hudby!“ Parov Stelar vydal začiatkom mája nové EP Clap Your Hands. „Drží krok s dobou, ale zároveň je akýmsi návratom k našim koreňom,“ charakterizoval Parov Stelar štyri nové skladby, na ktoré sa môžu tešiť aj slovenskí fanúšikovia.

Na nedávnom udeľovaní hudobných cien v Rakúsku Parov Stelar Band získal cenu za najlepšie koncertné vystúpenie. „Je pre nás veľkou cťou získať toto špeciálne ocenenie v Rakúsku. Aby som bol úprimný, len posledných pár rokov sa nám darí bodovať aj doma. Museli sme odohrať veľa koncertov v zahraničí, kým si nás všimlo rakúske publikum. O to viac si túto cenu vážime,“ uviedol Parov Stelar a dodal: „Vždy sa budem snažiť produkovať vlastný zvuk a ak sa budeme páčiť viac fanúšikom, získame viac pozornosti, koncertov a cien bude to skvelé a budem šťastným človekom!“

Marcus Füreder známy v hudobnom svete ako Parov Stelar je považovaný za zakladateľa elektroswingu, hudobného žánra, ktorý v poslednom období ovládol nielen klubovú scénu, ale aj hudobné festivaly po celom svete. Parov Stelar Band, ktorý pravidelne koncertuje po celej Európe sa v kompletnej zostave predstaví v Bratislave 7. novembra s kompletnou dávkou toho najlepšieho elektroswingu a s úplne novou koncertnou šou! Vstupenky na koncert sú v predaji v sieti Ticketportal.

PAROV STELAR – CLAP YOUR HANDS

PAROV STELAR BAND – ALL NIGHT

Oficiálny web kapely: http://www.parovstelar.com
Facebook: https://www.facebook.com/parovstelarbandczsk

http://www.youtube.com/watch?v=VJXEit26w8M