Nová EP vydavateľstva Leporelo. Pochádza z mexicko-slovenských hraníc


Len pred pár dňami vydalo slovenské vydavateľstvo Leporelo. novú EP. Podpísal sa pod ňu mladý mexický DJ a producent Daniel Magallon aka. Dm.in, ktorý na svojej The Quiet Life EP prináša hudobnému svetu dva pomalšie, skôr “deepovejšie” skladby, ktoré sa rozhodne vymykajú trendy zvukom dnešnej tanečnej elektroniky. Svojimi jedinečnými remixami prispeli na túto EP slovenská producentka a DJ-ka Kevi Anavi, ktorá iba pred časom podpísala zmluvu na vydávanie svojej hudby s legendárnym vydavateľstvom KMS Records (ktoré založil Kevin Saunderson) a rešpektované mexické duo Signal Deluxe.

Dm.in-ova The Quiet Life EP je vďaka vydavateľstvu Leporelo. k dispozícií vo všetkých podsatných hudobných online shopoch ako Beatport, iTunes, Juno Download, Amazon, Whatpeopleplay.com a ďalších ako aj streamingových službách ako Spotify alebo Deezer. Fanúšikovia platformy Bandcamp majú možnosť zohnať ju aj tam (leporelo.bandcamp.com).

Leporelo. je slovenské vydavateľstvo zamerané hudobné žánre ako techno a house a ich rôzne sub-žánre. Založil ho počas svojho pôsobenia v Los Angeles v roku 2009 slovenský DJ a producent Milos, ktorého každý týžden môžete počuť aj na vlnách Rádia_FM v relácií Leporelo_FM.

Beatport – http://www.beatport.com/release/dm-in-the-quiet-life-ep/1252415
iTunes – https://itunes.apple.com/us/album/dm.in-the-quiet-life-ep/id822520109
Juno Download – http://www.junodownload.com/products/dmin-the-quiet-life-ep/2408991-02/
Whatpeopleplay.com – https://www.whatpeopleplay.com/albumdetails/Dm-in-Dm-in-The-Quiet-Life-EP/id/86508
Bandcamp – http://www.leporelo.bandcamp.com/album/the-quiet-life-ep

Leporelo. Facebook – http://www.facebook.com/leporelolabel
Leporelo. Twitter – http://www.twitter.com/leporelolabel
Leporelo. SoundCloud – http://www.soundcloud.com/leporelo

Dm.in – The Quiet Life EP
UPC code: 5055787416723
Catalogue no.: LEP021
Label: Leporelo.
Release date: 11/03/2014