Nepropásněte poslední letošní představení Cirkus Cirkus Classic v Praze!


Již tento týden zakončí mezinárodní cirkusová přehlídka Cirkus Cirkus Classic své působení v Praze. Poslední letošní představení se uskuteční ve čtvrtek 11. listopadu a v pátek 12. listopadu od 17.30, v sobotu 13. listopadu a v neděli 14. listopadu od 13.30 a 17.00 hodin.
Máte tak poslední možnost zhlédnout jedinečnou a unikátní přehlídku cirkusového umění, která v České republice nemá obdoby.

Aktualizovaný program Cirkus Cirkus Classic

Ladislav Kaiser
vystoupení na vysokém laně (Česká republika)

Gino Savinni
klaun (Itálie)

Paolo Kaiser
balanční vystoupení na válečcích (Česká republika)

Tomáš Ringel
drezura lvů (Česká republika)

Dimitr Štaubert
akrobat na volném žebříku (Česká republika)

Klára
equilibristika (Česká republika)

Trio Wozniewski
vzdušná akrobacie (Polsko, Ukrajina)

Tim Delbosq
drezura afrických slonů (Velká Británie)

Tim Delbosq
drezura exotické zvěře (Velká Británie)

Laura Berdino
volný výcvik ušlechtilých koní (Dánsko)

Skupina Diorios
globus smrti (Brazílie)
Curatola Brothers
parter akrobacie (Itálie)
Rudolf Janeček
rychložonglér (Česká republika)

O cirkusu…

Cirkus Cirkus Classic je cirkusové představení, které volně navazuje na úspěšný Mezinárodní festival cirkusového umění Cirkus Cirkus festival, který se letos v únoru konal v Praze. Divákům se představí účinkující z celého světa.

Návštěvníci se mohou těšit na vystoupení afrických slonů z Anglie, kteří míří do Česka až ze švédského cirkusu Maximum, na drezuru lvů z největšího dánského cirkusu Arena, na volný výcvik ušlechtilých koní a také na drezuru velbloudů, lam a zeber. Z artistických vystoupení je třeba vyzdvihnout brazilskou skupinu Diorios, kde několik kaskadérů jezdí na motorkách současně proti sobě, a to v ocelové kouli o průměru 4,5 metru! Dále nesmíme opomenout italské akrobatické duo Curatola Brothers, které se právě vrátilo z angažmá v Las Vegas. O toto světové číslo usilovalo hned několik předních evropských cirkusů, ale tato dvojice přijala jen nabídku největšího českého cirkusu Cirkus Cirkus.
Pro děti je ve venkovních prostorách připravena akce „Cirkusová ZOO“, kde mohou naši nejmenší diváci za symbolický poplatek na krmivo navštívit exotická zvířata, která v cirkusové show pravidelně vystupují.

 POZOR ZMĚNA! Představení začínají od čtvrtka do pátku od 17.30 hodin. O víkendu se konají vždy dvě představení od 13.30 a od 17.00 hodin.

via http://www.cirkuscirkus.cz