Najžiadanejší DJ sveta Tiësto sa vracia na Slovensko


Ikona tanečnej scény a dlhodobo najžiadanejší DJ na svete – DJ Tiësto – sa so svojím world tour Kaleidoscope predstaví na Slovensku. So svojim najnovším turné sa zastaví aj na Slovensku – v Bratislave sa predstaví 4. júna 2010.

Fenomenálny DJ navštívi Bratislavu začiatkom júna. Spolu s ním sa na jednom pódiu predstaví aj známy exportér slovak soundu Tomáš Haverlík, ktorého skladby vydávajú hudobné vydavateľstvá po celom svete. Organizátori pozvali aj elitu maďarskej DJ-skej scény Yvela & Tristana. „Ich producentská práca je založená na melódiách plných pocitov a eufórie a práve preto sme ich pozvali na náš megaevent,“ sľubuje organizátor z prestížnej slovenskej produkčnej a bookingovej agentúry Slovakia promotion Milan Buček. Ako dodal, ďalším z úspešných hostí tanečnej scény bude predstaviteľ značky Foundation record Chriss Ronson. Zastúpenie na tejto veľkolepej párty bude mať aj svetové hudobné vydavateľstvo Global Underground, ktoré vôbec prvýkrát na Slovensku odprezentuje duo Trafik so svojim live vystúpením.

Alex M.O.R.P.H. & Woody van Eyden sú ďalší zo zahraničných hostí a tvoria špičkou toho, čo sa za ostatnú dobu v Nemecku zrodilo. Sú predstaviteľmi značky Vandit, ktorá patrí jednému zo svetových DJ-ských lídrov Paulovi van Dykovi. Večer uzavrie známy hlas relácie 4 Elements DJ Breeth.

V bratislavskej Inchebe sa Tiësto a hostia predstavia v piatok 4. júna 2010.

Kto je Tiësto?
Tijs Verwest – holandský DJ, ktorý sa niekoľko krát po sebe stal najlepším DJ-om sveta. Počas ‚Parade of the Athletes‘ (Sprievod atlétov) na oficiálnej otváracej ceremónii Olympijských hier v Aténach hral naživo pre viac ako 70.000 ľudí na štadióne a pre masu asi miliardy ľudí po celom svete sledujúcich túto udalosť na televíznych obrazovkách. Vydal množstvo CD a DVD nahrávok, spolupracoval s mnohými, celosvetovo významnými a uznávanými hudobníkmi (Madonna, Moby, Goldfrapp, Kosheen, Nelly Furtado…). Pred časom zvíťazil vo viacerých kategóriách International Dance Music Awards na slávnej Winter Music Conference. Úspech zaznamenal v kategórii „Best solo artist“, kde mu fanúšikovia dali viac hlasov, ako napr. Madonne alebo Britney Spears.

Tiësto – Kaleidoscope
04. jún 2010
Bratislava, Incheba
Predpredaj: http://www.ticketportal, http://www.ticketzona.eu, http://www.slovakiapromotion.com

Prvých 1000 vstupeniek za cenu 20 € si môžete kúpiť prostredníctvom webu Ticketzona.eu (http://www.ticketzona.eu), odkiaľ si vstupenky môžete objednať poštou priamo na vašu adresu bez nutnosti navštíviť akékoľvek predajné miesto, alebo využiť predpredaj prostredníctvom Ticketportalu (http://www.ticketportal.sk) v cene 26 €.

via http://www.slovakiapromotion.com