Na Zlaté piesky prídu slávni Pendulum Dj Set & Verse


Pripravte sa na veľkolepú oslavu desiateho výročia festivalu Uprising, ktorý do svojho programu pridáva legendárnu formáciu, jedno z najzvučnejších mien vo svete elektronickej hudby a priekopníkov drum&bassu. Na Zlaté piesky v auguste mieria Pendulum Dj Set & Verse s exkluzívnou show pre slovenské publikum.

Legendy z austrálskeho Perthu sa preslávili najmä miešaním hard rocku s elektronickou hudbou, prevažne drum&bassom. V roku 2003 sa presťahovali do Veľkej Británie, kde si okamžite získali pozornosť dnes už klasickým singlom Vault. Nasledoval nadčasový debutový album Hold Your Colour z 2005, ktorý dodnes nestratil na kvalite a výrazne ovplyvnil zvuk svojho žánru. Po tomto prevratnom albume sa Pendulum rozrástlo o ďalších členov a začali popri Dj Setoch vystupovať aj v kapelnej formácii, ktorá sa v roku 2012 rozpadla. Albumami In Silico z roku 2008 a Immersion z 2010 utvrdili svoju pozíciu svetového leadra a priekopníka d’n’b hudby. Pendulum svojou tvorbou zožali celosvetový úspech, otriasli celou scénou a ako prví sa s drum&bassom presadili v mainstreame.

Projekt Pendulum Dj Set príde na Uprising Festival 2017 predstaviť spoluzakladateľ formácie, dj a producent, Paul Harding aka El Hornet spolu s Mc Verse, ktorí v rámci jediného vystúpenia na Slovensku toto leto ponúknu prierez ich celej tvorby, ale aj novinky svetovej produkcie a svoje mnohé remixy. Pripravte sa na nesmrteľné hity ako „Another Planet“, „Slam“, „Witchcraft“, „Voodoo People“, „Tarantula“ a mnoho ďalších, ktoré do veľkej miery ovplyvnili zvuk dnešnej elektronickej hudby.

Desiaty ročník festivalu Uprising sa uskutoční 25. a 26. augusta 2017 v Bratislave na Zlatých pieskoch. Pridajte sa k pompéznej oslave jubilea jedného z najpopulárnejších festivalov u nás s menami ako Alpha Blondy, Irie Révoltés, Macka B, Congo Natty, General Levy, Foreign Beggars, Vandal, 5‘nizza či domáci Medial Banana. Lístky, rovnako ako VIP vstupenky sú v predaji v sieti Ticketportal. Viac na stránke festivalu http://www.uprising.sk.

VIAC INFO:
http://www.uprising.sk
https://www.facebook.com/uprisingreggaefestival

EVENT:
https://www.facebook.com/events/1811010202490489

PREDPREDAJ:
http://www.uprising.sk/tickets