Na zimný Uprising prídu Looptroop Rockers osláviť 25 rokov na scéne


Festival Uprising predstavuje hlavnú hviezdu a termín svojej zimnej klubovej edície. V sobotu 2. decembra sa v bratislavskom Ateliéri Babylon uskutoční už ôsmy ročník Uprising Winter Edition. Pozvanie tentokrát prijali obľúbené hiphop ikony Looptroop Rockers, ktorí tento rok oslavujú 25 rokov svojej existencie. Pripravte sa na prierez toho najlepšieho z ich obsiahlej tvorby.

Legendárna švédska zostava sa s klubovým koncertom na Slovensku naposledy ukázala pred neuveriteľnými vyše dvanástimi rokmi. Je priam obdivuhodné, že má táto charizmatická a obľúbená partička za sebou už viac ako 25 rokov v hudobnom priemysle. Pri tejto príležitosti už od apríla pravidelne vydávajú 25 nových singlov v priebehu 25 týždňov a oslavy zavŕšia veľkou tour so zástavkou aj na Slovensku. Ako jedna z mála európskych hiphopových formácií sa Looptroop presadili aj v Amerike a ich duchaplné a chytľavé piesne si spieva niekoľko generácií ich priaznivcov všade kam zavítajú. Kultová legenda, na ktorej vyrastal nejeden fanúšik hip-hopu a reggae prinesie na zimný Uprising show, kde sa stretnú ich najväčšie staré hity s novými a spoločne sa môžeme tešiť na to najlepšie z albumov ako Threesicksteez, The Struggle Continues, Fort Europa, Modern Day City Symphony, Good Things, Professional Dreamers či Naked Swedes.

Ôsmy ročník Uprising Winter Edition, čiže klubovej zimnej verzie festivalu Uprising, sa uskutoční v sobotu 2.12.2017 v Bratislave. Okrem práve ohlásených Looptroop Rockers sa môžete tešiť aj na ďalšie zvučné mená, ktoré budú postupne pribúdať do programu. Prvých 300 lístkov kúpite v sieti Ticketportal za €17, po vypredaní pôjde cena vstupenky na €20. Všetky informácie nájdete na facebooku a na domovskej stránke festivalu http://www.uprising.sk.

event: http://bit.ly/uwe2017
lístky: http://bit.ly/uwe2017-tickets
web: https://www.uprising.sk