Modestep rozbalí svojí show v srpnu ve Vroutku


Fanoušci tvrdé elektronické muziky a ostrých kytarových riffů můžou slavit. Londýnští Modestep se vrátí v srpnu do České republiky. Vystoupí na festivalu Rock for Churchill, který proběhne 26. a 27. srpna ve Vroutku.

Je víceméně jedno, jestli jste fanoušci dubstepu, rocku, drum and bass nebo elektroniky, tedy hudebních stylů, kterými se Modestep nejčastěji charakterizují. Londýnská čtyřka v čele s bratry Joshem a Tonym Friendovými je proslulá svými strhujícími koncerty a je těžké jejich náloži energie nepodlehnout. Jak můžete vidět na záznamu z jejich loňského koncertu na festivalu v Readingu https://www.youtube.com/watch?v=HWuniJmNZoo, show Modestep se může zvrhnout i v čisté davové šílenství. 

Kromě živých vystoupení sklízí kapela velké uznání i za svou studiovou produkci. Už jejich první singl Feel Good se dostal hned po zveřejnění do A rotace britského BBC Radio 1. Debutové album Evolution Theory (2013) dosáhlo na první příčku UK Dance Albums Chart a se stejnojmenným turné zaznamenali Modestep velkolepý úspěch v Británii, USA i kontinentální Evropě. Druhá studiovka London Road vyšla loni v květnu a Modestep k nahrávání pozvali řadu zajímavých hostů jako Skindred, Teddy Killerz, The Partysquad a další. Podle Joshe a Tonyho London Road vystihuje přesně současné rozpoložení Modestep a představuje nadšený tribute jejich rodnému městu.

Společně s Modestep na Rock for Churchill vystoupí Dub FX, Nneka, Dub Inc, Dubioza Kolektiv, Monkey Business, Iné Kafe a další.

Limitovaný počet 2denních vstupenek za nejnižší cenu 700 Kč (+ poplatky) je v předprodeji do 29. února, od 1. března se cena zvedá o 100 Kč. Ke každé vstupence v této limitované edici obdržíte jako bonus 2 piva zdarma. Ve vybraných místech předprodeje můžete uplatnit hromadnou slevu 5+1 a 10+2. Vstupenky jsou v prodeji na webu http://www.rfch.cz, na pokladně pražského Lucerna Music Baru (bez poplatků) a v předprodejních sítích GoOut.cz, Ticketportal a Ticketpro. Kompletní informace o předprodeji najdete na http://www.rfch.cz/vstupenky.

Generálním partnerem Rock for Churchill je Staropramen.

Oficiální událost na Facebooku: http://bit.ly/RFCH2016_FBevent

Vstupenky: http://www.rfch.cz/vstupenky/