Minikvas 2010: Lixx & Clive (SK) – “Pripravte poriadne subwoofery, bude to deep!”


Drum&bass na Minikvase 2010 nebude len o zahraničných menách, ale aj o precízne vyberanej domácej kvalite. Sem rohodne patrí aj dvojica dlhoročných djov, ktorých spojilo nadšenie z abstraktnejšieho, deepového drum&bassu a príjemného liquidfunku. Lixx & Clive! Pripravujú spoločný b2b set a selekciu toho najlepšieho, čo ich djské kufre ponúkajú.

Obaja sa na scéne pohybujú už viac, než jednu dekádu a ich aktivity djingom zďaleka nekončia. Za sebou majú vystúpenia nie len na väčšine významných festivalov a klubových nocí na Slovensku a v Českej Republike, ale aj na párties v krajinách ako Rakúsko, Poľsko, či Anglicko.

Lixx – okrem iného dvojnásobný „No. 1 Best Dj“ v ankete Slovak Drum&Bass Awards, autor a moderátor drum&bassovej relácie SIGNAll_FM spojí na Minikvase svoje sily s nekompromisným selektorom, ktorý si hovorí Clive. Ten stojí aj za projektami, ako „Najlepšia slovenská párty“ Bass a obľúbený letný Codered Open Air. Ich spoločné b2b sety nie sú až také časté, a spravidla bývajú zážitkom pre všetkých hudobných fajnšmekrov. Práve v nich ponúkajú pohľad na široké spektrum drum&bassu od minimalistických abstraktných beatov cez deepové lahôdky až po príjemný liquidfunk.

Aj ich si budete môcť vypočuť práve na SIGNAll_FM DRUM&BASS STAGE festivalu Minikvas 2010. Pripomíname aj to, že o voľné vstupenky na Minikvas 2010 môžete súťažiť pravidelne aj vo vysielaní drum&bassovej show SIGNAll_FM každú nedeľu od 22:00 – 00:00 na Rádiu_FM.

Minikvas 2010
Prírodný areál Buková, 19. – 21. august 2010
http://www.minikvas.sk

via Minikvas