Minikvas 2010: Deadly Viperz (CZ) – “S náma je opravdu legrace!”


Ak by ste sa drum&bassových clubberov v Čechách spýtali, ktorí djs sú u nich najväčší zabávači, väčšina z nich by vám odporučila nebezpečnú dvojicu zmijí, vyhrievajúcu sa na výslní známej značky Shadowbox. AkiraAnakin, známi ako Deadly Viperz, sú vždy zárukou výbornej párty selekcie a dokážu vám to aj na festivale Minikvas 2010!

Deadly Viperz rozširujú lineup SIGNAll_FM DRUM&BASS STAGE festivalu Minikvas 2010 celkom oprávnene. Obaja sa na drum&bassovej scéne pohybujú už cez jednu dekádu a ich aktivity djingom ani zďaleka nekončia. Obaja sú členmi Shadowbox crew a redaktormi rovnomenného informačného servera. Okrem toho občas rýpu do organizovania párties a náš radar zachytil aj prvé pokusy o vlastnú produkciu.

To, čo ich však najviac vystihuje, je práve djing! Predchádza ich povesť skvelých zabávačov schopných rýchlo mixovať rôzne štýly drum&bassu, najnovšie pecky so starými dobrými klasikami a popri tom ešte stíhajú aktívne komunikovať s publikom, ktorému často nezostáva nič iné, len tancovať s rukami nad hlavou. Aj vďaka tomu si už zahrali na väčšine významných kluboviek a festivalov v Čechách a na Slovensku, no nechýbajú ani hrania napríklad v Rakúsku. To všetko aj po boku mien ako Andy C, Friction, Goldie, Adam F, Shy FX, Sub Focus, Ed Rush, či Pendulum.

Chalani to majú na Slovensku radi. Veď okrem ich pozitívnych reakcií na hrania u nás o tom svedčí i fakt, že ich prezývka Deadly Viperz vznikla práve v aute po ceste z Partizánskeho. Ďalšiu šancu rozmetať tanečný parket budú mať aj na Minikvase 2010. Príďte ich skontrolovať!

Minikvas 2010
Prírodný areál Buková, 19. – 21. august 2010
http://www.minikvas.sk

via minikvas.sk