Milovníci kvalitnej tanečnej hudby si v septembri opäť prídu na svoje.


Popular crew a Nu Spirit club si pre vás pripravili ďalšie pokračovanie série žúrov Popular® Night. 

V utorok 14.septembra do Bratislavy zavíta talentovaný producent a skvelý dídžej z nemeckých Drážďan – Sebastian Lohse aka Break SL . 

Výrazný vplyv na jeho hudobný vývoj má nepochybne hudba amerických veľkomiest ako Chicago, Detroit či New York, kde hľadá i nachádza inšpiráciu pre svoju tvorbu či djské sety. V roku 2007 debutuje platňou Trombone na štutgartskom labeli Philpot (Soulphiction, DJ Koze, Move D ai.), kt. okamžite zaujal dídžejskú komunitu po celom svete. 

Druhý release Laguna Seca a track Be Strong, Be Strong vychádza na jednej z 9 housových kompilácií Coast 2 Coast, ktorú pre kultový label NRK Sound division pripravovali mená ako Charles Webster, Karizma, Âme, Kerri Chandler, Ron Trent a iní.

V máji 2009 mu vychádza atmosférou nabitý album City Wasteland, kde naplno preukazuje svoj producentský talent a schopnosti. Posledným počinom je track Low Light, vyšiel len pred pár dňami na novovzniknutom drážďanskom labeli Uncanny Valley. Svoj štýl definuje ako Jam House, plný akustických samplov, analógových bicích automatov a masívnych melódií nahrávaných “naživo”.

V Bratislave vám vo svojom djskom sete predstaví súčasné podoby tanečnej hudby, kt. uspokojí i náročného poslucháča. Za Popular odohrajú svoje sety dji Rafo a Pure, kt. je okrem iného zas o rok starší. 

Popular pre vás opäť pripravil limitovanú edíciu tričiek s aktuálnym motívom Popular® Night pre tých najvytrvalejších z vás – v stredu sa predsa nevstáva do práce. ) 

Dúfame, že nezostanete sedieť doma a prídete sa zabaviť i osláviť s nami – utorok 14.9. @ Nu Spirit Club

via nuspirit.sk