Millhouse chystá debut – podporiť ho môžete aj na Indiegogo


Stoner-rocková kapela Millhouse avizovaný album „Event Horizon“ pokrstí 3. mája v bratislavskom klube Randal.

Všetkých 12 pesničiek, ktoré sa objavia na albume „Event Horizon“ je nahratých. Čakajú ich už len posledné úpravy. Na albume spolupracovali s viacerými umelcami z domácej scény, ale aj zo zahraničia. „Bola to pre nás nová skúsenosť. Na album sme zaradili dve staršie skladby, ktoré vďaka tejto spolupráci dostali úplne iný nádych.“ dodáva frontman Shorty. Na albume nájdete aj už známy singel Mangy Wolf, s ktorým sa skupina objavila aj v projekte Demovnica_FM na Rádiu_FM a ku ktorému vznikol aj klip s vlčou hrdinkou v hlavnej úlohe.

Skupina aktuálne na Indiegogo ponúka nielen pripravovaný album podpísaný všetkými členmi kapely, či tričká s dizajnom aktuálneho albumu, ale fajnšmekri majú možnosť získať aj blany použité pri nahrávaní, či ďalšie vychytávky.

Album, ktorý vyjde na CD nosiči v podobe digipacku oficiálne pokrstia 3. mája v bratislavskom klube Randal za podpory kapiel Sliming Spoon a Archívny Chlapec. Ďalšie podrobnosti sa dozviete včas na facebooku kapely.

Skupina Millhouse je na scéne od roku 2007. Dva krát reprezentovala Slovensko na medzinárodnej súťaži kapiel Emergenza, má za sebou jedno EP “Alea Iacta Est”, vydané netradične na USB kľúči a v minulom roku na seba upozornila úspešným singlom Mangy Wolf.

Indiegogo kampaň
https://www.indiegogo.com/projects/millhouse-s-debut-album-event-horizon

Youtube „Mangy Wolf“

Millhouse Facebook
https://www.facebook.com/MillhouseSK