Michaella s predsavzatiami na 1. január nečaká


Speváčka Michaella ostane verná dynamickému životnému tempu aj počas silvestrovského večera a rok 2011 privíta hneď dvoma koncertmi v Prešove a Humennom. V prípade mladej talentovanej speváčky platí, že sa vďaka svojej povahe nikdy nenudí a preto si „novoročné“ predsavzatia neodkladá, ale plní ich s okamžitou platnosťou. Po vydaní debutového albumu Celý svet si v roku 2010 splnila ďalšie popové priania predovšetkým vystúpeniami s kapelou, účasťou v Eurovision Song Contest, singlom Tu ma nájdeš! a skladbou Vianočná. „Predsavzatia si nikdy nedávam. Možno sa bojím, že by som, podobne ako ostatní, nič z nich nedodržala. Pokiaľ niečo chcem zmeniť, urobím to hneď a nečakám na 1. január. Ak sa mám priznať, od pätnástich oslavujem Silvestra mimo domova a minulý rok sa mi podarilo otvoriť si šampanské s najbližšími až keď sme dobehli z akcie. Napriek tomu, že nie som fanúšikom novoročných predsavzatí a teším sa na ďalšie hudobné výzvy, teraz som si predsa len povedala, že by som sa chcela viac venovať rodine,“ zdôraznila Michaella.

V Prešove vystúpi Michaella na Hlavnej ul. o 20.00 hod. s kapelou a v Humennom jej bude polhodiny pred polnocou robiť spoločnosť tanečná skupina. Keďže z detských čias si pamätá na prespané silvestrovské noci, vo svojich vystúpeniach sľubuje energiu, ktorá preberie adrenalín v každom bez rozdielu veku. „Ako malé dieťa som kvôli silvestrovskej atmosfére nikdy nechcela zaspať. Nakoniec to vždy dopadlo rovnako a rodičia ma, aj s mojimi súrodencami, museli o polnoci budiť, aby sme mohli spolu privítať nový rok,“ smiala sa Michaella.

Dominantnou črtou v životopise Michaelly je hudba. Záver roka 2010 patril v jej podaní sérií benefičných akcií a práci v štúdiu, kde začala so skladačkou pre nový singel. Jeho poznávacím znakom je v našich končinách neošúchaný štýl motown. V súčasnosti si Michaella vyberá z textov s tým, že definitívna verzia by mohla uzrieť svetlo sveta začiatkom januára. „Tento rok bol v prvom rade veľmi rýchly. Niekedy si jednoducho spomeniem na situácie, ktoré sa stali dávno, ale ja mám pocit ako keby to bolo včera. Som však rada, že sme s kapelou dosť koncertovali a zároveň sme s producentom Vladom „Randym“ Gnepom začali pracovať na nových veciach. Náš hudobný kolobeh sa nezastavil a potešilo by ma, keby sa v podobnom rytme niesol aj rok 2011,“ zapriala si Michaella.

via GRAND STUDIO, s.r.o.