Melodica Netlabel & The Behind Black Clouds EP


Chceme vám predstaviť hudbu, ktorá sa pomocou, v priestore a čase charakteristicky zoskupených tónov a zvukov a na základe spoločenských skúseností, usiluje o komunikáciu. Chceme vám ukázať svet, ktorého výrazovým prostriedkom sú tóny, rytmus a farba v experimentálnom prevedení. A zašli sme preto do mesta Tilburg – rodiska ďalšieho, v poradí 12. releasu netlabelu Melodica.

Predstavujem vám The Behind Black Clouds EP. Už z názvu môžeme očakávať hudbu, ktorá je ladená do temnejších nôt. Experimentálna prezentácia producenta NIBURU nás bude sprevádzať po vnútrozemí Holandska, ktoré je význačné častým výskytom hustých hmlí a silným vanúcim vetrom až po pobrežie. Vžite sa do sveta plných tajomstiev, záhad a vyriešte čo sa ukrýva za tým čiernym oblakom melanchólie!

EXCLUSIVE [MLD012] Niburu – Behind The Black Clouds EP by melodicanetlabel
FREE DOWNLOAD (mp3 320kbps)
NIBURU krstným menom Jeroen je ovplyvnený hudobníkmi ako Goldie, Depeche Mode, Tricky, a soundtrackmi z hororových alebo sci-fi filmov. Už od detstva sa zaujíma o všetko, čo je medzi zemou a nebom a snaží sa to svojským podaním hudobne zhmotniť. V jeho tvorbe sa snúbia melodické plochy so sekvenciami ruchov, tónov, v ambientne – experimentálnom prevedení.

O mastering celého releasu sa postaral Sigurt a graficky zhmotnil Kaizels.

Melodica Netlabel Weblinks
Web Site: http://melodica-netlabel.com/
Youtube: http://www.youtube.com/user/MelodicaNetlabel
Soundclound: http://soundcloud.com/melodicanetlabel
Twitter: http://twitter.com/M_e_l_o_d_i_c_a
Mixcloud: http://www.mixcloud.com/MelodicaNetlabel
Myspace: http://www.myspace.com/melodicanetlabel
Squirellnet: http://sonicsquirrel.net/detail/label/melodicanetlabel/1422
Idj: http://www.idj.cz/melodica-netlabel/

via Melodica Netlabel