Me And My Drummer prídu predstaviť nový album


Na Slovensko sa po takmer trojročnej prestávke vráti kapela Me And My Drummer, ktorú už Bratislava pozná z dvoch vypredaných vystúpení v rokoch 2012 a 2013. Speváčka a klávesistka Charlotte Brandi a jej bubeník Matz Pröllochs prídu predstaviť nový album Love Is a Fridge, ktorý vychádza vo februári. Koncert sa uskutoční 18. marca v Nu Spirit Clube a prvých sto najlacnejších vstupeniek je už k dispozícii na http://www.orepole.sk.

Hudba berlínskych Me And My Drummer býva často prirovnávaná k tvorbe Florence And The Machine či London Grammar. Už ich debutový album The Hawk, The Beak, The Prey z roku 2012 si vyslúžil oslavné recenzie v magazínoch New Musical Express či Rolling Stone, ktorého recenzentovi hudba Charlotte a Matza pripomína súbory ako Lamb či Portishead.

Z debutového albumu pochádza aj skladba You´re A Runner, ktorá sa stala veľkým hitom na nezávislých rádiách vrátane slovenského Rádia FM.

Po vypredaní prvej stovky 12-eurových lístkov stúpne cena na 15 eur a tá zostane až do konca predpredaja. Agentúra Ore Pole priniesla v minulých rokoch do Bratislavy interpretov ako Ellie Goulding, Parov Stelar Band, Morcheeba, Tom Odell či Bonobo.

Blue Splinter View

You’re A Runner

Heavy Weight