Me And My Drummer prídu predstaviť nový album

Me And My Drummer prídu predstaviť nový album


Na Slovensko sa po takmer trojročnej prestávke vráti kapela Me And My Drummer, ktorú už Bratislava pozná z dvoch vypredaných vystúpení v rokoch 2012 a 2013. Speváčka a klávesistka Charlotte Brandi a jej bubeník Matz Pröllochs prídu predstaviť nový album Love Is a Fridge, ktorý vychádza vo februári. Koncert sa uskutoční 18. marca v Nu Spirit Clube a prvých sto najlacnejších vstupeniek je už k dispozícii na http://www.orepole.sk.

Hudba berlínskych Me And My Drummer býva často prirovnávaná k tvorbe Florence And The Machine či London Grammar. Už ich debutový album The Hawk, The Beak, The Prey z roku 2012 si vyslúžil oslavné recenzie v magazínoch New Musical Express či Rolling Stone, ktorého recenzentovi hudba Charlotte a Matza pripomína súbory ako Lamb či Portishead.

Z debutového albumu pochádza aj skladba You´re A Runner, ktorá sa stala veľkým hitom na nezávislých rádiách vrátane slovenského Rádia FM.

Po vypredaní prvej stovky 12-eurových lístkov stúpne cena na 15 eur a tá zostane až do konca predpredaja. Agentúra Ore Pole priniesla v minulých rokoch do Bratislavy interpretov ako Ellie Goulding, Parov Stelar Band, Morcheeba, Tom Odell či Bonobo.

Blue Splinter View

You’re A Runner

Heavy Weight