Ľubo Roman v Bez opony


Hosťom poslednej tohtoročnej talkshow Bez opony bude v nedeľu 16. 11. 2014 v Istra Centre v bratislavskej Devínskej Novej Vsi slovenský herec Ľubo Roman.

Poznáme ho ako zákerného a pomstychtivého mafiána Eugena Baxu z populárneho seriálu Búrlivé víno. Odohral však desiatky postáv v divadle na Novej scéne, kde bol neskôr aj riaditeľom, účinkoval v televízií, či vo filme. Už ako 13-ročný pôsobil v rozhlase a televízii, dokonca hral v Slovenskom národnom divadle. V divadle West,  ktoré pred rokmi založil a viedol, režíroval úspešné komédie, ktoré sa hrajú dodnes.  Aký však v skutočnosti je? Aký mal životný osud? Kto sa skrýva za zlým Eugenom Baxom? To všetko sa dozviete už túto nedeľu v talkshow Bez opony. Diskusiou, doplnenou o hudobné vstupy, bude sprevádzať herec Jakub Abrahám.

„Bez opony“ je úspešným projektom OZ Činoherný klub DNV, ktoré vzniklo v bratislavskej mestskej časti Devínska Nová Ves pred dvomi rokmi. Cieľom združenia je kultúrny a regionálny rozvoj Devínskej Novej Vsi, najmä prostredníctvom divadelného umenia.

Bez opony
16. 11. o 17.00 hod.
Istra Centrum
Hradištná 43
Bratislava – Devínska Nová Ves