Line-up Szigetu otvára Florence and the Machine a Alt-J


Sziget festival 2015 odhaľuje prvé mená. Fanúšikovia festivalu na Ostrove slobody sa už teraz môžu tešiť na Florence and the Machine, Alt-J, Jamie Woon, Blasterjaxx a mnoho ďalších. Vstupenky na festival, ktorý sa uskutoční v krásnom prostredí Budapešti od 10. do 17. augusta, je možné za najvýhodnejšie ceny kúpiť do 31. decembra.

Sziget festival patrí medzi najlepšie európske festivaly. Organizátori každoročne pre Szigeťanov pripravia na zelenom ostrove v centre Budapešti viac ako 50 lokalít s pestrým programom. Festival sa stal nielen hudobným centrom Európy v polovici augusta, ale aj žiadanou dovolenkovou destináciou pre Szigeťanov z celého sveta. Špičkový hudobný program dopĺňajú vystúpenia popredných cirkusových a pouličných umelcov, workshopy, Szigetbeach, atrakcie a mnoho ďalšieho.

Florence and the Machine, indie rocková kapela Florence Welchovej, bude na Szigete koncertovať v nultý deň – 11. augusta 2015. Medzi prvými menami v programe sú aj Alt-J, Blasterjaxx, Awolnation, Jamie Woon, Fauve, José González, The Subways, Kadebostany, ale aj Szigeťanmi obľúbení Francúzi Babylon Circus.

Florence and the Machine – http://youtu.be/j0anIVqYYyM
Alt-J – http://youtu.be/rVeMiVU77wo?list=PLj_s-SLKieFM6-fd5dNcnTpRdIB5VsF_M

Sziget je legendárny svojou jedinečnou atmosférou, jednoznačne vás o tom presvedčí aj festivalový aftermovie 2014 – http://youtu.be/k_JqgPOJBpA.

Vstupenky a permanentky (5-dňové, 7-dňové) sú v predaji na http://sk.szigetfestival.com/tickets do konca roku za skvelé ceny. Viac info na http://sk.szigetfestival.com a http://www.facebook.com/SzigetSK.