LeRa odpáli kuchársku šou Bez servítky


Herečka a rocková diva LeRa vymení divadlo a nahrávacie štúdio za kuchyňu, pretože na ňu čaká úloha hostiteľky v markizáckej relácii Bez servítky. Vo svojej domácnosti privíta 8. decembra Máriu Velšicovú, Dášu „Mambu“ Šarközyovú, Laca Kováča a Mariána Čurka. Ako poznamenala predstaviteľka Mylady z Troch mušketierov alebo Radky v Čajočkách, nad pozvaním do televíznej šou neváhala ani chvíľu, keďže rada varí aj preto, lebo môže využívať kreativitu kombinovaním chutí a zároveň sa realizuje pri podávaní jedál, kde si potrpí na estetickom zážitku.

„Keď som dostala ponuku účinkovať v relácii Bez servítky, povedala som si: To je ono! Nie je to bulvárny formát, kde sa budeme ohovárať, ale naopak popri varení zažijeme kopec srandy. Na druhej strane, rada ukážem, že nie som iba speváčka a herečka, ale rovnako dobre sa dokážem obracať i v kuchyni,“ zdôraznila s úsmevom LeRa.

Okrem kuchárskych kreácií predvedie LeRa aj svoje spevácke umenie a hosťom zahrá skladby z pripravovanej debutovej platne Tebe a mne, ktorá by mala vyjsť začiatkom roka. Producentsky zastrešujú album Ivan Tásler a Lukáš Kolivoška. O rockovej divoške je známe, že nie je iba interpretkou, ale aj autorkou, čo na CD dokumentuje väčšinou napísaných textov a pod hudobnými linkami je podpísaná spolu s gitaristom Ľubošom Ďurechom. „Dobré jedlo v spojení s dobrou hudbou dokážu vyliečiť každú ľudskú dušu a preto chcem zaútočiť na všetky zmysly mojich hostí. Život sa snažím vychutnávať si plnými dúškami a podľa toho pripravujem aj party u nás doma,“ pozvala hostí LeRa.

Pre televíznymi kamerami sa stretne osvedčená partia ľudí, ktorí sú prepojení spoluprácou na viacerých projektoch. Najviac príbehov a zážitkov však LeRa potiahla s bubeníkom Lacom Kováčom, známym z Get Explode a Indiga Petra Nagyho, pretože ešte nedávno ich spájali vystúpenia na jednom pódiu. „S Lacom trávim čas veľmi rada a je úplne jedno, či sme v skúšobni, na koncerte, výlete alebo v kuchyni. Našou výhodou je, že si okamžite dokážeme nájsť rovnakú vlnovú dĺžku, na ktorej za každých okolností vieme garantovať výbornú zábavu, čo sa nám darí aj v momentoch, kde by sa ostatní dostali do nepríjemných situácií. Dostali sme spoločný dar zlepšovať náladu, nech sme kdekoľvek a preto nemáme najmenší problém užiť si napr. aj varenie za asistencie televíznych kamier,“ dodala LeRa.

Okrem markizáckej šou môžete vidieť LeRu na decembrových koncertoch 11. 12. v Horných Orešanoch a 18. 12. v Nitre. Viac info sa dozviete na http://www.lera.sk, kde nájdete všetky aktuality a zaujímavosti.

via GRANDSTUDIO s. r. o. / foto: Katarína Obermanová