Laura a její tygři oslaví v LMB 30 let


Černé kravaty, bílé košile, černé brýle a krásná zpěvačka – Laura a její tygři oslaví 30 let své existence křtem jubilejního dvoualba Žár trvá/Továrna na sny 24. 3. 2016 v pražském Lucerna Music Baru.

Legenda české rockové scény vystoupí na své domovské scéně v pražském Lucerna Music Baru, jehož činnost zahajovala svým vystoupením a ve kterém odehrála většinu svých pražských koncertů. Mimořádný koncert se ponese ve znamení tří dekád a diváci se mohou těšit na tří nejvýraznější zpěvačky, které se vystřídaly na postu Laury – Ilonu Csákovou, Lenku Novou a současnou Lauru Lucii Bakešovou. Výroční koncert bude zároveň křtem dvoualba, které spojuje legendární debut Žár trvá a aktuální novinku Továrna na sny. Milým hostem bude Petr Janda, který pokřtí jubilejní dvoualbum a také si s Laurou zazpívá.

Vstupenky v předprodeji jsou za 200 Kč + poplatky. Předprodej běží na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatku), na webu Lucerna Music Baru a v předprodejních sítích GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal a Eventim. Na místě 250 Kč.

Oficialní Facebook událost: https://www.facebook.com/events/1645413712387609/

http://www.musicbar.cz
http://www.facebook.com/lucernamusicbar
http://www.twitter.com/lucernamusicbar