Kristína má ďalší darček, nový web


Po albume V sieti ťa mám pripravila Kristína pre svojich fanúšikov ďalší darček, ktorým je nová webová stránka http://www.kristinamusic.sk. Oficiálne ju spustila v deň vyhlasovania ankety Slávik 2010 a ponúka na nej všetky informácie súvisiace s jej curriculum vitae. Web je ladený v jemných farebných odtieňoch a technicky ponúka komfortný kontakt s Kristínou. Hoci kráľovná Horehronia mala vlastnú stránku aj v minulosti, vizualizáciou a obsahom nekorešpondovala s jej súčasným, predovšetkým hudobným, ťažením.

„Dostávali sme veľa otázok, prečo Kristína nemá webovú stránku s aktualizovaným obsahom. Podobne ako sme pripravovali nový album dva roky, dopriali sme si čas a priestor aj pri webe. Okrem toho, chceli sme najskôr uviesť na trh nové CD a zdá sa nám, že teraz prišiel správny čas aj pre internetovú stránku. Pracovali sme s viacerými návrhmi a nakoniec sme si vybrali tento, pretože na nás pôsobil príjemným dojmom. Verím, že sa bude páčiť aj ľuďom, ktorí si na ňom vždy nájdu aktuálne informácie o Kristíne,“ uviedol manažér a producent Martin Kavulič.

Kristína však v minulosti komunikáciu s fanúšikmi nezanedbávala. Komunikovala s nimi predovšetkým prostredníctvom sociálnych sietí, pričom na Facebooku pripravila celosvetovo unikátny krst nového albumu. S týmto nápadom prišiel Kamil Peteraj, ktorý v lyrike k skladbe V sieti ťa mám pozval cez metaforu všetkých fanúšikov mladej speváčky do spoločnej virtuálnej siete. Keďže v jej prípade nie je o aktuality núdza, rozhodla sa sústrediť kompletný balík informácií na jednom mieste, k čomu ju motivoval práve dopyt verejnosti po novinkách z jej okolia.

„Vždy ma príjemné prekvapí a poteší, keď s Martinom Kavuličom zavesíme na weby nejakú novú informáciu a ľudia reagujú pozitívne. Hudbou sa snažím rozdávať radosť a práve reakcie na internete mi dodávajú nádej, že sa mi to snáď darí. Facebookový krst albumu V sieti ťa mám bol poďakovaním všetkým fanúšikom za ich podporu počas roka a webovou stránkou s pravidelne aktualizovaným obsahom chceme v tomto trende pokračovať. Ľudia si teda od piatku môžu komfortne vyhľadať, čo mám nové alebo kde vystúpim na najbližšom koncerte. Z novej webovej stránky mám radosť aj preto, lebo sa môžeme stretávať 24 hodín denne v sieti, o ktorej celý čas spievam,“ dodala s úsmevom Kristína.

via GRAND STUDIO, s.r.o. / foto: Ľubo Špirko