Kontrapunkt with DJ Zed Bias, LEPORELO_FM presents FRIVOLOUS a [mie] Llorca aka Art of Tones


Náša spriaznená duša zo Záhrebu DJ Eddy Ramich prichádzá 4. septembra s ďalším pokračovaním svojho Kontrapunktu, párty zameranej na budúcnosť tanečnej hudby. Na Slovensko už importoval mená ako DJ Mad Mats či DJ Seiji a do v poradí už štvrtého pokračovania si pozval dubstepového pioniera spoza kanála La Manche – DJa Zed Bias aka MadSlinky. Na prelome tisícročí začína Zed Bias pridávať do svojich 2stepových beatov jamajské prvky, čím sa stávajú temnejšie a zrelšie – dubstep bol na svete. Ak máte radi UK funky, dubstep a iny bass-heavy tanečný sound, tak u nás nemôžete v prvú septembrovú sobotu chýbať. Svoju ruku k párty dielu priloží tradične aj DJ Junior.

Housové publikum si prijde na svoje v piatok 24. septembra na Šafku v ďalšej epizóde pásma “Mjúzik”, Maroša Glaubica a Martina Haberlanda, ktorí Vám tentokrát naservírujú Llorca aka Art of Tones. V roku 2005 prichádza záhadný producent menom Art Of Tones s dvoma sériami EP, ktoré si získavajú rešpekt na housovej scéne. Neskôr sa Ludovic Llorca “priznáva” k svojmu počinu flirtujúceho s jazz infused downtempo. Po dvojročnej prestávke sa ukáže s EP Praise, ktorý sa stáva undergroundovým pojmom a definitívne potvrdzuje že je všetko len nie projektom na jedno použitie. Nu Spirit prináša skvelého “homo musicus” aj s jeho najnovším počinom ‘The World As I Live It’. Bar Lounge tradične patrí DJ.om C.O.D.E. a Mishek.

Septembrová drum and bassová noc DRUMATIQUE SESSION členov Drumatique Crew prichádza 25. septembra do klubu na Šafko opäť so vzácnymi hosťami. Logistics, vydávajúci pod renomovanou Londýnskou značkou Hospital Records, prinesie do klubu svoje videnie liquid funku, vzrušujúceho dance floor.ovo orientovaného drum & bass a kúsky flirtujúce s dubstepom a electronikou. Popri rezidentoch DJs Gabanna, Galagha, Dolyx, Zajo, MC Aktiff sa môžete tešiť na belgicko-slovenskú producentskú dvojicu Blue Motion! Eros (BE) a DirrrtyB (SK) sa po liquidfunku v súčasnosti upísali abstraktnejšej a minimalistickej zmesi drum&bassu, ambientu, dubstepu, či techna, ktorej sa dnes venujú mená ako ASC, Instra:Mental, Consequence, D-Bridge.

via nuspirit.sk