Kontrafakt "zabije" Banskú Bystricu, každý návštevník má drink grátis


Kompletná trojka KOTRAFAKT – Rytmus, Ego a Anež – vystúpi nečakane a exkluzívne v Banskej Bystrici už túto sobotu! V rámci letných žúrok Fernet Stock Citrus Sound of Summer sa spolu s Kontrafaktom pod Urpín dohrnie aj David Koller, Hex, Aya a Talkshow. Navyše každý dospelý návštevník získa aj drink na privítanie celkom zadarmo!

Najväčšie hity Kontrafaktu spolu s legendárnym spevákom Davidom Kollerom a hitmi Lucie na jednom pódiu. Takú kombináciu ešte Banská Bystrica nezažila a dlho nezažije. Na vystúpenie plné hitov sa teší aj skupina Hex, to najlepšie ukáže i martinská Aya. O otvorenie programu sa postará mladá indie-rocková úderka Talkshow. Už v sobotu o 18:00 sa na plážovom kúpalisku Štiavničky otvoria brány tretieho podujatia zo série Fernet Stock Citrus Sound of Summer. Bohatý program čaká návštevníkov až do noci. Počas celého dňa pôjdu vtipné súťaže o vecné ceny pod taktovkou moderátora Mareka Makaru. Po koncertoch bude nasledovať Oldies párty Rádia VIVA s DJom Petrom Hurajtom, chýbať nebudú ani súťaže o Miss Mokré tričko či v rýchlosti pití drinkov.

Horúcu letnú párty si počas uplynulého víkendu prišli do Prievidze užiť vyše 3 tisícky ľudí. Na podobnú zábavu sa môžu tešiť aj obyvatelia Banskej Bystrice – tu vypukne Fernet Stock Citrus Sound of Summer už v sobotu 24. júla na Plážovom kúpalisku Štiavničky. Veľké finále série akcií čaká 7. augusta Zemplínsku Šíravu, obec Kaluža. Vstup na podujatie nie je vekovo obmedzený, mládež do 15 rokov môže prísť iba v sprievode jedného z rodičov alebo zodpovednej osoby. Vstupenky za priateľských 7,90 € získate v sieti Ticketportal, na mieste bude vstupné 9,90 €.

Kontrafakt – Život je boj [VIDEO]

Oficiálny web:
http://citrus.topky.sk

Facebook:
http://www.facebook.com/mojcitrus

Predpredaj:
http://www.ticketportal.sk/podujatie_search.asp?id=14802

Fernet Stock Citrus Sound Of Summer
24. júl 2010 – BANSKÁ BYSTRICA / Plážové kúpalisko Štiavničky
7. august 2010 – ZEMPLÍNSKA ŠÍRAVA / Kaluža

via citrus.topky.sk