Koniec mesiaca bláznov v NuSpirit: [mie] s Office Gossip


Apríl dospel k svojmu záveru a do prepadliska dejín ho vyprevadíme tak ako sa patrí. V piatok sa na Šafku v NuSpirit Klube rozprúdi to pravé housové divadlo. Martin Haberland a Maroš Glaubic prichádzajú so svojím pravidelným žúrom [mie] – tentokrát vo farbách Londýna s DJom Nathanom Brodym alias Office Gossip. Projekt Office Gossip, produkovaný pod trendsetterskou hudobnou nálepkou Urbantorque, je synonymom najaktuálnejšieho deephousového soundu so všade prítomnou inováciou a čerstvo znejúcou kompozíciou. Nathan zastáva názor, že hovoriť o hudbe je ako tancovať o architektúre – preto už ani slovo – uvidíte sami. BarLounge je v moci našich matadorov DJ. C.O.D.E. a Mishek.

V bare na Medenej sa ocitnete vo svete Popular – nudisco a housových bítov pod taktovkou „Kozmických Bratov“ Gabriela Brunnera a Rafa, ich večer bude predovšetkým o zábave, ktorá dá bodku za hektikou uplynulých pracovných dní.

V sobotu sú klub a bar rezervované pre private parties. No nesmútťe, v nedeľu sa opäť vracajú the Trio a ich Sunday Jam Session a ďalšou live jazzovou pochúťkou. Po dvoj-týždňovej prestávke sa 2. mája v bare za gramce postaví DJ Felix so svojím Sunday Chillin.

via nuspirit.sk