Killreall, Macho a Shroombab na Breaks.sk Records


Po krátkej pauze sa hlási o slovo ďalší release pod značkou Breaks.sk Records a spolu s ním aj nový web. Pripravte sa na pestrý breakbeat, produkcia je z Ruska, Slovenska a Rakúska.

Killreall je mladý ruský producent a dizajnér. Má za sebou release na ruskom labeli 13breakz a tento rok očakáva ďalšie. Macho je Slovák, hlava Breaks.sk Records. Platne aj digital mu vyšli na VIM Records. Tento rok pripravil remixy pre anglický label Digital Sensation a ďalšie releasy vyjdú na VIM Records a Chipsound Records. Shroombab, slovenskému publiku známa skôr ako dnb djka, pripravila tentokrát track s pomalším bpm. Onedlho ju budete môcť vidieť spolu s ostatnými Junglistic Sistaz v Subclube v Bratislave.

Release je dostupný na JunoDownload (http://www.junodownload.com/products/1558491-02.htm). Spolu s novým releasom je tu aj nový web, ktorý nájdete na adrese http://www.breaks.sk. Web je v angličtine, ale je tu aj sekcia Blog, v ktorej budú pribúdať aj informácie v slovenskom jazyku, hlavne o akciách na Slovensku. Hľadáme tiež nových talentovaných producentov, takže nás neváhajte kontaktovať.

Na záver pripájame zopár názorov na release zo zahraničia:

DJ VANISH [Subtribe Records Label Agent]
Thanx, Macho! Good stuff.

GRIGORIS SAVIDIS (AKA PALE PENGUIN) [V.I.M records label manager, THE SCIENTIFICS crew]
Hello mate and thanks very much for the KILLREAL release….. the whole package is a solid release…..a little bit rough for my taste but i have to say that MACHO remix is a killer one! I love the changes i the beat and the overall psy feeling……i will play this for sure….

QUEXTAL [Quexotic Adventures on NSB Radio]
Hey mate, thanks for the promo. Well I don’t think you needed to bother with the other mixes, Macho’s is clearly the best :) The others are too noisy for my taste, but your mix achieves a better balance between fat and trippy. Cheers Ben

KICKFLIP [Fat! , En:vision, Beat Industries]
Hey there, cheers for sending this over, some different edged music here! Original is the most up my street, but the VIP mashup is pretty firing too. Feels like there should be a bit more of a vocal hook in the release too, but feeling the track anyways.

IAN (aka Daniella Downs) [Dead Famous Records]
hey hey. honestly, the only one im into is the macho one. and even then, i think at like 4 minutes when it’s all driving psybreaks it’s wicked. but not as much before that part. imma give it another listen tho, cuz i may like the beginning later.

Breaks.sk Records nájdete aj na social networks:

http://myspace.com/breaksskrecords
http://www.facebook.com/pages/BREAKSSK/286185087189
http://soundcloud.com/breaks-sk-records
http://twitter.com/breaksskrecords

Soundcloud player

KillReall – Hey! [BRSK002] by Breaks.sk Records

via Breaks.sk