Karpina zahrá s Kabátom, teší sa aj na jesenný KVASfest!


Bratislavskú kapelu KARPINA čaká poriadne vyvrcholenie festivalovej sezóny. Už tento piatok (trinásteho!!!) zahrá na festivale Rock pod kameňom v Snine s exkluzívnou predkapelou – českou legendou Kabát. Na jesennom turné KVASfest sa zasa bratislavčania ukážu spolu s ďalšími kapelami Horkýže Slíže, Vandali, HT či Vypsaná fixa.
Vystúpenia skupiny KARPINA vždy sprevádza bohatá ohňová show, vtipné projekcie a veselé kostýmy členov kapely. Texty plné recesie a humoru posilňuje energický rock’n’roll v podaní piatich hudobníkov, priestor dostávajú prostredníctvom projekcie aj mnohé známe tváre slovenského šoubiznisu. Koncert na festivale Rock pod Kameňom bude pre Karpinu jedným z vrcholov tohtoročného leta. Neskôr zahrajú ešte na motorkárskom zraze Red Devils v Kamennom mlyne, čím uzavrú bohatú festivalovú sezónu. Na október má kapela už teraz pripravené hneď 4 koncerty pod značkou KVASfest, ktoré pokračuje v tradícii letných festivalov Hodokvas a Minikvas. Karpina sa počas októbra ukáže v Žiline, Košiciach, Banskej Bystrici aj Pezinku. Všetci návštevníci sa môžu tešiť na plnohodnotnú show v štýle Karpiny za veľmi sympatické vstupné: v predpredaji len za 6,- €.

Vstupenky na KVASfest:
http://www.ticketportal.sk/podujatie_search.asp?id=14447

Koncerty:
13.08.2010 – Snina (Sninské rybníky), Rock pod Kameň – Kabát, Tarja, Arakain, Gotthard…
21.08.2010 – Kamenný Mlyn, Red Devils
15.10.2010 – KVASfest – Žilina (Smerr pub) – Karpina, Horkýže slíže, HT, Vandali + support
16.10.2010 – KVASfest – Košice (Collosseum) – Karpina, Horkýže slíže, HT, Vandali + support
22.10.2010 – KVASfest – Banská Bystrica (Bývalé kino Hviezda) – Karpina, Horkýže slíže, HT, Vandali, Vypsaná fixa + support
23.10.2010 – KVASfest – Pezinok (Dom kultúry) – Karpina, Horkýže slíže, HT, Vandali + support

KARPINA na internete:
http://www.karpina.sk
http://www.facebook.com/karpina
http://www.myspace.com/karpinaband
http://www.youtube.com/karpinaband
http://www.bandzone.cz/karpina

via karpina.sk