Kapela TALKSHOW dá prvým 500 návštevníkom T-musiccity CD zadarmo


Bratislavská kapela TALKSHOW vystúpi dnes večer od 18:00 na hlavnom pódiu mestského hudobného maratónu T-music City v Bratislave. Pre prvých 500 fanúšikov dobrej hudby a zábavy pripravila štvorica prekvapenie – dostanú CD Talkshow zadarmo hneď pri vstupe! Stačí len prísť medzi prvými…

„Aktuálne pripravujeme veci na celkom nový album a rozhodli sme sa, že predchádzajúce CD radšej rozdáme zadarmo fanúšikom. V dnešnej dobe je vydávanie hudobných nosičov v podstate luxus a keďže my máme našich fanúšikov radi, doprajeme im,“ vysvetlil s úsmevom spevák Talkshow Andreas. Na akcia sa Talkshow predstavia po boku zvetoznámych Apollo440, či domácich stálic ako Hex, Polemic, Lavagance či Noisecut. Brány Incheby otvoria už o 17:30, vstup je voľný.

Skupina TALKSHOW vznikla v apríli 2008 v Bratislave. Po necelých 2 rokoch fungovania sa predrala ku špičke domácej alternatívnej scény a presadzuje sa aj v zahraničí. Videoklip ku skladbe These Lights sa na obrazovkách MTV udržal celých 10 týždňov! V novembri 2009 hrali Talkshow spolu s britskými The Horrors koncert vo Viedni, na Slovensku a v Česku absolvovali desiatky koncertov s Lavagance či Swan Bride. V tomto roku absolvovali vyše 60 koncertov v Čechách i na Slovensku. Ich pesnička Try zaznie aj vo filme Fabrika smrti, rešpektovaný český hudobný časopis Filter dokonca označil TALKSHOW za objav roka. Single Try, These lights, Stella, 3 či Turn off the radio sa postupne dostali do top 10 v éteri Rádia FM.

Talkshow – These Lights [HQ]

Oficiálne weby:
http://www.t-musiccity.sk
http://www.facebook.com/talkshowmusic
http://www.myspace.com/talkshowmusic

via Talkshow