Kapela MF pokrsti debutove CD


V sobotu 24. apríla 2010 v bratislavskom klube Rock´n´roll pokrstí svoje debutové CD Nabité kapela MF.

Rocková partička z Nového Mesta nad Váhom svoj prvý album vydala vo vydavateľstve Agentúry Duna. Na CD nájdete 12 skladieb plus dve videá. Jedným je klip k titulnej skladbe s názvom Nabité, druhým sú iste zaujímavé obrázky zo zákulisia kapely. Album vznikal počas niekoľkých mesiacov v štúdiu Musae Polymnia v Moravskom Lieskovom pod dohľadom Petra Šímu.

Hneď ako debut MF uzrel svetlo sveta, vyrazila kapela na turné za svojimi fanúšikmi. V rámci Live Tour Nabité zavíta 24. apríla aj do Bratislavy, kde okrem toho, že odohrá koncert, pred zrakmi tých najvernejších nový album aj pokrstí. Na otázku ako sa bude krstiť, chalani z MF odpovedajú trochu záhadne: „Krstiť sa bude netradične-tradičným spôsobom a bude sa aj trochu strieľať.“ Za krstných rodičov si MF vybrala štvoricu z kapely Horská Chata. Martinská kapela, ktorá vlani získala titul Nováčik roka hudobnej televízie Musiq1 a Objav roka v ankete Slávik 2009 je pre chalanov z MF nielen spriatelenou zostavou.

Okrem koncertov MF a Horskej Chaty si užijete aj vystúpenie bratislavskej neo-punkovej nádeje Black Sheep, ktorá celý program (začína sa o 19. hodine) odštartuje.

via MF