Júlová Leporelo_FM párty v Nu Spirit s luxusným slovenským lineupom


Júlové pokračovanie pravidelnej Leporelo_FM party v Nu Spirit Clube je tu. Túto sobotu vám do tanca zahrajú legendy domácej scény, ich žiaci a okrem nich aj obľúbenci Richieho Hawtina.

Toky a Tibor Holoda sú matadori nielen slovenskej scény, ktorí inšpirovali mnohých súčasných Djov. O tom, že vedia urobiť poriadny žúr, netreba nikoho presviedčať. Spolu sa postavia na pódium na Leporelo_FM párty už túto sobotu v Nu Spirite Clube na Šafárikovom námestí 7. S nimi zahrá asi najpodarenejší vývozný artikel elektronickej hudby u nás. Damolh33, bratské producentské duo z Orechovej Potône, oslovili svojou hudbou aj Richieho Hawtina alias Plastikmana, ktorý im pravidelne vyjadruje rešpekt a ich skladby pravidelne umiestňuje to svojich chartoch… Lineup zkompletizujú protagonisti podcastovej show Leporelo_FM na Rádiu_FM Milos a Skank. Hrať sa bude príjemný letný sound.

Na Leporelo_FM Slovak Deluxe môžete získať aj voľné vstupy. Stači počúvať aktuálne, 74. vydanie Leporelo_FM na webe Rádia_FM (http://radiofm.sk/podcasting/leporelo) a napísať nám na čo sa pýtame… Adresa je leporelo_fm@leporelo.sk>.

Leporelo_FM (Slovak Deluxe)
17. júl 2010
Nu Spirit Club, Bratislava

Live: DAMOLH33 (Leporelo/Lfb)
DJs: TOKY (), TIBOR HOLODA, MILOS (Leporelo/Radio_FM), SKANK (Leporelo/Radio_FM)
VJs: Bocca

via nuspirit.sk