Ivan Tásler predstavil koncertnú zostavu IMT Smile


IMT Smile ohlásili na december posledné tri koncerty v tomto roku. I keď sa Ivan Tásler ešte stále nacháza v Austrálii, na internete predstavil novú koncertnú zostavu kapely.
 
Ešte pred Ivanovým odletom začiatkom septembra sa hudobníci stretli v domácom štúdiu Valec, kde pracovali na novom koncertnom programe. Ktoré pesničky však odznejú na posledných troch koncertoch zatiaľ kapela tají. Namiesto toho sa cez víkend objavilo na oficiálnom facebookovom profile skupiny IMT Smile video, v ktorom Ivan predstavuje koncertnú zostavu pre vystúpenia v Prahe, Košiciach a Bratislave. S jadrom kapely, ktorú tvoria Ivan Tásler (spev, gitara), Miro Tásler (klávesy), Peter Bič (gitara) a Lukáš „Kolja“ Kolivoška (basgitara), sa v decembri na pódiu objavia bubeník Dano Šoltís, perkusionista Jožko Zima a saxofonista Mário „Gapa“ Garbera, ktorí s IMT Smile už odohrali úspešné aprílové turné 2010: Odysea Dva Tour K nim sa pridá prešovský spevák a klávesista Andy Belej.

Aj vy si môžete užiť predvianočnú náladu s IMT Smile. Stačí, ak napíšete na vianoce@imtsmile.com koho nazval Ivan vo videu dušou skupiny a môžete získať vstupenky pre seba a celú svoju rodinu na niektorý z troch posledných koncertov IMT Smile.

video si môžete pozrieť na http://www.youtube.com/IMTSMILELIVE
 
Posledné koncerty IMT Smile v roku 2010:
 
13.12.2010 Praha
15.12.2010 Košice
17.12.2010 Bratislava
 
Lístky sú v predpredaji v sieti Ticketportal.


 
redakciu informoval Edo Kopček, PR manažér turné / foto: Róbert Rybársky