Iný fest již zítra!


Zcela první ročník nového hudebního netradičného hudebního festivalu Iný fest se uskuteční již zítra 29.května 2010 od 14 hodin na pražském Výstavišti – v areálu Bruselské cesty.
Návštěvníci festivalu se mnohou těšit nejen na slovenskou punk-rockovou kapelu Iné kafe, která tímto jediným koncertem v České republice slaví svůj návrat na pódia, ale také na hudební party jako O5&Radeček nebo úvalskou rockovou formaci Medvěd 009, Rybičky 48, Lety Mimo či Legendy včele s Petrem Šiškou.

Pořadatel Artur Kaiser již na tiskové konferenci oznámil, že pro diváky chystá značné překvapení, které bude vystihovat samotný název festivalu.
„ Jak jsem již předesílal, na Iném festu chystáme překvapení. Chtěl bych rozdat přítomným divákům stovky lístků na další hudební festival pod naši taktovkou. Prozrazuje pořadatel akce.

Hlavní hvězda festivalu, slovenská punk-rocková legenda Iné Kafe, se letos navrací na pódia, kde oslaví 15 let své existence a v České republice zahraje jediný koncert v roce 2010. Další dva se uskuteční pouze na Slovensku v Novém Meste nad Váhom a v Prešově. Kapela Iné Kafe nahlásila konec svého působení v únoru 2006. Důvodem prý byl nedostatek času zakladatele Vratka Rohoňe, který se rozhodl věnovat svému povolání pilota.Ostatní členové poté bez něj odmítli pokračovat a dohodli se na rozpuštění kapely. „ Jsem rád, že se kapela Iné kafe rozhodla vystupovat právě na našem festivalu, který jsme záměrně pojmenovali slovensky.“ Dodává Artur Kaiser.

Dále na festivalu vystoupí:
Medvěd 009
Rybičky 48
O5&Radeček
Fate Magazine
Lety Mimo
Enter
Civilní obrana
Season crack
Ticho de Pre Cupé Band

afterparty : Legendy

bližší info na http://www.akce2010.cz

via promoprodukce.cz