Intenzívny mix zážitkov na marcovej Voices Live!


Stand up comedy, akustický koncert, krátky film, komiks a čítačka. To všetko za jeden večer v unikátnej kombinácii. Doprajte si jedinečné žánrové presahy v uvoľnenej atmosfére s prvkami talkshow. Voices Live – to je povznášajúci zážitok z pestrosti.

Stand up comedy Tomáša Hudáka, Katka Koščová a jej LiteraTour, čítačka rozprávky od spisovateľa a scenáristu televíznych seriálov Romana Olekšáka, ale aj špeciálne animované spracovanie komiksu Rudo Dana Majlinga. Navyše premiéra krátkeho filmu o tanečnom divadle elledanse produkcie Voices a koncert éterického dua EA. Spríjemnite si posledný marcový štvrtok na čoraz obľúbenejšom pokračovaní večera Voices Live. Táto, už v poradí dvanásta lajfka sa uskutoční 25. marca 2010 v Heineken Tower Stage v Bratislave.

Hudobným hosťom Voices Live 12 bude aj speváčka Katka Koščová. „Za pozvanie na Voices Live som veľmi vďačná, lebo mám možnosť zahrať pred pre mňa novým publikom. Okrem toho ako prívrženec pestrosti mám veľmi rada multižánrové akcie. A tu sa podľa mňa veľmi pekným a zaujímavým spôsobom spájajú rôzne žánre a druhy umenia, čo je pre mňa atraktívne. Okrem toho tam bude Tomáš Hudák,“ dodáva s úsmevom Katka.

Tomáš Hudák vystúpi so stand up comedy: „Mladí umelci potrebujú kontakt s publikom ako soľ, pretože len publikum dáva zmysel ich tvorbe a motivuje k ďalšej. Voices Live mi ponúkli možnosť na stretnutie s publikom, na ktoré sa teším. Keďže ide už o dvanásty večer, svedčí to o tom, že sa na takýto kontakt neteším len ja. “

„Naše lajfky sa svojou netradičnou dramaturgiou odlišujú od väčšiny kultúrnych podujatí na Slovensku. Nájsť finančné prostriedky na ich kvalitnú realizáciu s cieľom podporovať mladých neopozeraných umelcov a neziskové aktivity je náročné. Ale po desiatke vydaní v roku 2009 a prvej tohtoročnej lajfke vo vypredanom divadle sa o to nechceme prestať pokúšať. Na 25. marec sme pripravili novú dávku zážitkov a prekvapení, ktoré vás môžu obohatiť, poučiť i zabaviť,“ hovorí Andrea Gajdošová, projektová manažérka Voices.

Voices Live 12 organizuje Nezisková organizácia Voices vo štvrtok 25. marca o 19:00 h. v divadle Heineken Tower Stage v Toweri 115 na Pribinovej 25 v Bratislave. Podujatie môžete v priamom prenose sledovať na http://www.MeToo.sk.

Rezervácia vstupeniek je na http://www.voices.sk/Voices_Live_12.
Podujatie podporujú Západoslovenská energetika, Heineken Tower Stage, Webnoviny.sk a Rádio_FM.
Krátke videá z predchádzajúcich vydaní Voices Live nájdete na http://www.voices.sk/videa_z_voices_live.

via voices.sk