IN COLOUR česko-slovenská kultúra vo farbe


Webová stránka http://www.incolour.sk je akousi sondou do sveta kultúry a mapuje výlučne slovenské a české prostredie. Je určená všetkým, ktorých baví umenie, architektúra, dizajn, fotografia, móda, ilustrácia, hudba, film a celkovo mladá rodiaca sa slovenská a česká kultúra.

IN COLOUR je čitateľmi vytvorená kolekcia zaujímavých slovenských a českých obrázkov. Slúži ako nástroj na zdieľanie či už vlastného portfólia, blogu, web stránky, eventu alebo jednoducho, na zdieľanie iných „arty-farty” vecí pre inšpiráciu ostatným.

Stránka vznikla z popudu upozorniť na nedostatok priestoru práve pre tých, ktorí vynikajú v istom obore, avšak svoju kreativitu realizujú najmä vo voľnom čase, pretože narážajú na prekážky uživiť sa touto cestou. Bola by však veľká škoda prehliadnuť tieto skryté talenty. Cieľom IN COLOUR je poukázať na nové, svieže talenty a zároveň tak prepojiť ľudí, ktorí umeniu venujú svoj voľný čas, s tými, ktorí umením žijú a inšpirovať sa tak navzájom.

Interaktívna a vizuálne pútavá stránka http://www.incolour.sk umožňuje úplne každému pridať svoje jedinečné portfólio, blog, webstránku, event, alebo výstavu a takisto zdieľať obľúbených umelcov, hudobníkov, dizajnérov, fotografov, kluby, bary, reštaurácie alebo iné zaujímavé miesta. Preto vyzývame všetkých, aby pridali všetko čo ich baví, inšpiruje a stojí za povšimnutie! Dve hlavy sú lepšie ako jedna a milión hláv je nezastaviteľných. Šírme kultúru v jasných farbách!

Cez IN COLOUR má takisto každý možnosť vyjadriť svoj názor, okomentovať, alebo ohodnotiť príspevky palcom. Najpopulárnejšie príspevky budú umiestnené v hlavnej slide show a majú tak možnosť zaujať ešte viac.

IN COLOUR momentálne rozširuje svoje stránky o super frenzy blog… Pripravujeme rozhovory a profily umelcov, ktorých publikujeme na našich stránkach, fotky z eventov, zaujímavé súťaže so stránkami spolupracujúcimi s IN COLOUR a mnoho ďalších super prekvapení! Navyše každý týždeň uploadujeme nový podcast alebo mixtape, ktorý spríjemní prezeranie stránok IN COLOUR ešte viac.

Určite stojí zato, sledovať http://www.incolour.sk a podporiť mladú, pulzujúcu slovenskú a českú scénu a rozšíriť túto skvelú vec medzi ostatných! Sledujte nás takisto cez Facebook alebo Twitter.

via incolour.sk