IMT Smile obohatili CD verziu živého albumu 2010: Odysea Live o novú pesničku


Pred necelým mesiacom rozšírila skupina IMT Smile svoju iPhone aplikáciu o koncertnú nahrávku 2010: Odysea Live. Dnes vychádza na klasickom CD nosiči.

Album zachytáva neopakovateľnú atmosféru z aprílového turné IMT Smile 2010: Odysea Dva Tour, ktoré navštívilo 15 000 fanúšikov. Pesničky skupina nahrávala na vystúpeniach v prešovskej športovej hale, ktorú východniari zaplnili do posledného miesta a tiež vo vypredanom PKO v Bratislave. Na albume nechýbajú prvé dva úspešné single Bozk a Letná z nového albumu, ktoré ešte stále môžu fanúšikovia počuť v slovenských rádiách. Nahrávku dopĺňajú najväčšie hity skupiny  aj oprášené klenoty. Obrázok inšpirovaný obálkou nového albumu namaľovala Juditka z Domova sociálnych služieb pre deti a dospelých v Galante.

Kapela však svojim fanúšikom chce týmto nosičom ponúknuť  aj niečo navyše. Súčasťou kompilácie je preto singel na samostatnom nosiči, ktorý obsahuje novú vianočnú pesničku Ivana Táslera s názvom Najkrajšie Vianoce.

Ak by ste chceli zažiť IMT Smile naživo ešte v tomto roku, môžete tak zájsť na niektorý z ich posledných troch tohtoročných koncertov. S novým programom sa predstavia 13.decembra v Prahe, o dva dni neskôr 15. decembra v Košiciach a napokon 17.decembra v Bratislave. Lístky sú v predpredaji v sieti Ticketportal.

Album 2010: Odysea Live skupiny IMT Smile obsahuje tieto skladby a texty:

CD1: 1. Bozk, 2. Opri sa o mňa, 3. Duch človeka, 4. Nič nie je isté, 5. Tajné milovanie, 6. O cestách, 7. Spravodlivosť, 8. Letná, 9. Nedá sa újsť, 10. Veselá pesnička, 11. Miluj blížneho svojho, 12. Len tebe, 13. Besame mucho, 14. Niekto ako kráľ, 15. Exotika, 16. Mám krásny sen, 17. Nepoznám

CD2: Najkrajšie Vianoce (nová vianočná pesnička)

Zoznam posledných koncertov IMT Smile v roku 2010:

13. decembra – Praha (Incheba Aréna)
15. decembra – Košice (Hala Cassosport)
17. decembra – Bratislava (Incheba)

via Edo Kopček / obal: Juditka a DSS Galanta