Hymna Farmár hľadá ženu vychádza na CD za 5,50 €


Peter Cmorik, Oľga Záblacká, Janko Kuric i Peter Kuko Hrivňák spievajú na novom CD Strana A, ktoré sa v týchto dňoch objavilo na pultoch predajní s hudbou. Spolu so spevom frontmana skupiny Horkýže Slíže tak disk ponúka celú paletu žánrov i hlasov. Album obsahuje 6 pesničiek, predáva sa za symbolických 5,50 eura.

Pilotnou pesničkou nového sólového projektu frontmana nitrianskych Horkýže Slíže bola hymna k televíznej šou Farmár hľadá ženu. Bláznivú dychovku si za pár týždňov na portáli youtube vypočulo už vyše 100-tisíc fanúšikov. Vďaka tomuto úletu vzniklo aj niekoľko nových skladieb.

„Zvažovali sme, či vydáme pesničku Farmár ako singel alebo k nemu pridáme ešte zopár pesničiek. Rozhodli sme sa pre druhú variantu,” vysvetľuje Peter Kuko Hrivňák. Po niekoľko rokov trvajúcej odmlke sa tu k spievaniu vrátila aj známa moderátorka Oľga Záblacká. Svojim výkonom prispel k úspešnému dielu aj spevák a víťaz Slovensko hľadá SuperStar Peter Cmorik, jeho pesnička má veľký potenciál stať sa rádiovým hitom. Do tretice dokazuje svoje kvality aj najznámejší vidiečan na Slovensku – Janko Kuric.

Nahrávalo sa od polovice októbra v štúdiu exponent v Hlohovci. Autorom hudby je Peter Sanchez Saniga, pesničky otextoval Peter Kuko Hrivňák. Nové CD obsahuje okrem hitu Farmár hľadá ženu aj ďalších 5 skladieb.

Kuko Sanchez – Otvor si účet v PiggyBank

via publique