Horúci tip na športové leto: Prihláste sa na Rudavu 2010


V poradí už 14.ročník hudobno-športového festivalu Summerbeach Rudava 2010 (23.-25.júl, Rekreačné stredisko Rudava pri Malých Levároch) nedávno spustil online registrácie do svojich 3 najväčších otvorených turnajov pre každého. V troch najatraktívnejších disciplínách sa zúčastní úctyhodných 900 športovcov!.

Na rudavskom festivale budú prebiehať už tradičné štyri športové turnaje. Tohtoročný turnaj v plážovom volejbale, ktorý je najstarším rudavských športom i nosnou produkciou festivalu, datuje svoju históriu od roku 1997 a prichádza s najväčšou kapacitou turnaja v strednej Európe – predstaví sa neuveriteľných 224 družstiev na 7 beachvolejbalových ihriskách. Veľmi pozitívny ohlas v posledných štyroch rokoch zaznamenal aj turnaj v plážovom futbale, kapacita sa upravila na 32 sedemčlenných družstiev! Plážovú atmosféru bude opäť dopĺňať aj olympijský vodný šport, už 6. rok sa bude hrať aj turnaj vo vodnom póle na rudavskom štrkovom jazere. Nechýbať nebude ani čoraz populárnejší „krčmový“ šport – 3.ročník turnaja v stolnom futbale s 32 dvojicami.

Športovci sa stále môžu zaregistrovať a to výhradne prostredníctvom online formulára na http://www.rudava.sk, v sekcii Turnaje. Uzávierka prihlášok je v piatok 16.júla 2010 o 20:00 hod., odporúčame sa však registrovať čo najskôr, nakoľko záujem rekreačných, pasívnych i aktívnych športovcov je obrovský a v minulosti sa viackrát stalo, že turnaje boli už mesiac pred festivalom vypredané. Registrácia je jednoduchá, v štartovnom poplatku 15 € je zahrnutý samotný turnaj, festivalové tričko a už aj vstup na večerný sprievodný hudobný program, občerstvenie, pitný režim, darčeky v závislosti od partnerov podujatia.

V rámci rudavského letného festivalu vystúpi na šiestich hudobným produkciách viac ako 80 slovenských i zahraničných kapiel a dídžejov – Main Stage: CHINASKI, GET EXPLODE, TLESKAČ, Ska-pra šupina, Slobodná Európa, HUDBA Z MARSU, Ska2tonics, Vetroplach, Karpatské Chrbáty, Dorotá Nvotová, PARA, Živé kvety a veľa ďalších. O nočnú zábavu na PokecLive Electronic Stage (minimal-electro-progressive-techhouse-techno) a Zion Stage (reggae-drum&bass) sa počas dvoch večerov postarajú aj dj-i zo Slovenska, Česka, Rakúska, Maďarska, Slovinska, Grécka, Švédska a dokocna i z exotického Japonska. Novinkou budú aj nočné párty v štýle latino a oldies v novom Hawane Pointe a  nebude chýbať ani penová Pokec párty na PokecLive Electronic Stage. Štýlová čajovňa Šapitó Čarovňa ponúkne okrem relaxu, výborných čajov a vodných fajok aj hudobný chillout. Hudobnú produkciu si budete môcť vychutnať aj v Jagermeister Zone.

Trojdňovú permanentku pre svojich fanúšikov (hráči dostávajú v rámci štartovného poplatku) je možné kúpiť prostredníctvom predpredajnej siete Eventim.sk len za skvelých 14 €, pre študentov už od 11,20 €! Denná vstupenka na mieste bude stáť 12 €, permanentka 17 €. Viac informácii nájdete na oficiálnej stránke festivalu http://www.rudava.sk.

via http://www.rudava.sk