Hlohovec sa chystá na inváziu SuperStaristov


V posledný februárový deň, teda 28.2.2010 bude 23-tisícové mesto Hlohovec na nohách. V miestnej športovej hale sa totiž o 17.00 hod. začne špeciálny superkoncert.

Prvý a zatiaľ jediný koncert finálovej dvanástky Česko Slovenskej SuperStar na Slovensku organizuje hlohovská MIDO music production v spolupráci s MAYNET s.r.o.. Okrem dvanástich finalistov speváckej súťaže, ktorá vyvrcholila pár dní pred Vianocami na obrazovkách televízií Markíza a Nova, sa na pódiu predstaví aj kapela, ktorá SuperStaristov sprevádzala počas celej šou. Nebude teda chýbať Jimi Cimbala, Juraj Gregorič, Michal a Štefan Bugalovci, Zoli Tóth a Ľubo Srnec. Podľa slov programového manažéra MIDO music production Matúša Klajdača veľkoleposť celého koncertu dokreslia štyria hráči na sláčikové nástroje. Určite sa budú mať čo obracať, pretože celý koncert by mal trvať až 140 minút.

Kapacita športovej haly v Hlohovci je 3.000 ľudí. Keďže organizátori očakávajú príchod nadšených fanúšičiek zo širokého okolia, dohliadať na pokojný a nerušený priebeh koncertu bude 42 ochrankárov. Asistovať im budú aj záchranári, ktorých bude podľa organizátorov dostatok.

Vstupenky na superkoncert SuperStaristov sú v predaji priamo v športovej hale v Hlohovci a tiež v predajniach s CD Karolko v Hlohovci, Aquarius v Trnave a Andante v Nitre. Státie na ploche vás vyjde na 14 a sedenie na tribúne s vlastným miestom na 16 eur. Viac informácii získate na http://www.maynet.sk.

via maynet.sk.