Hledáme moderátory pro Fřesh Fl'esh párty


Projekt Fřesh Fľesh, platforma pro čersvé cz/sk umění, hledá pro své pravidelné showcase večery česky a slovensky hovořící moderátory, ženy i muže.

Co je Fřesh Fľesh?

Fřesh Fľesh je ártová párty pořádaná každé dva měsíce prezentující čerstvé české a slovenské umění. Každý večer je rozdělen do půlhodinových bloků, ve kterých dáváme prostor mladým umělcům ať už v oboru performance, visuálního umění, hudby či audiovizuálu.
Fřesh Fľesh je zásadově česko-slovenský.
Účelem celého projektu, který zahrnuje také web magazín a edukativní program je podpora mobility a prezentace čersvého českého a slovenského umění. Projekt sám se inspiruje formátem showcase, prezentace. Je proto v České republice a na Slovensku unikátní příležitostí jak se zapojit do vznikající sítě propojující místní, československou scénu, se evropskými praktikami kreativních oborů.

Koho hledáme?

Pro náš nejbližší večer, 30. října v prostorách bývalého Rudého Práva na Florenci, hledáme moderátory a moderátorky hovořící česky a slovensky. Výsledným modelem má být česko-slovenské duo, které bude zároveň genderově vyvážené.
Uvítáme tedy jak již zformované moderátorské páry tak jednotlivce.

Co Fřesh Fľesh nabízí?

Unikátní zkušenost s moderováním členitého večera, přístup k zajímavým uměleckým kouskům a možnost procvičit si své moderátorské zkušenosti na poli, kdy vás nikdo nebude vyhazovat za přeřeknutí. V případě oboustranné spokojenosti je možné i finanční ohodnocení.

Pokud vás projekt zaujal, kontaktujte prosím do 1.10.2010 produkci:
Adam Ondráček
adam@freshflesh.cz
Ph.:00420 732 957 387

Přiložte prosím ideálně nahrávku svých moderátorských výstupů, případně záznam představení, filmovou scénu…Nebráníme se ovšem i nezkušeným ale kreativním lidem, kteří si na moderování
věří.

Více o projektu na http://www.freshflesh.cz
Audiovizuálně zde: http://vimeo.com/13177260

via freshflesh.cz