Hledá se WEBMASTER do našeho kreativního týmu


Projekt Fřesh Fľesh vznikl v roce 2008 za účelem prezentace a podpory mobility a konkurenceschopnosti českého živého umění s akcentem na začínající umělce a kulturní organizátory.

Tým Fřesh Fľesh si na základě toho vytknul dva základní cíle, díky kterým by měl přispět ke zlepšení česko-slovenské umělecké scény. Prvním z nich je prezentace českých a slovenských mladých umělců na území Čech a Slovenska. Druhým z nich je pak zavedení uměleckého networkingu do praxe kulturních organizátorů v Čechách a na Slovensku tak jak je tomu zvykem v západní Evropě.

Do našeho týmu hledáme WEBMASTERA– mladého člověka, ideálně studenta informatiky. Náplní práce bude především tvorba, průběžná správa a aktualizace našeho domovského webu http://www.freshflesh.cz.

Zapojení do týmu by mělo probíhat formou neplacené praxe, kterou rádi zájemcům pomůžeme vyřídit. Časové vytížení by se mělo pohybovat okolo 10 hodin týdně. Jsme tak otevřeni všem zájemcům, kteří projeví nadšení pro nový projekt a zájem o kreativní práci. Jako malo odměnu pak nabízíme press kartu našeho magazínu.

Pokud vás projekt zaujal a rádi byste se do něj zapojili kontaktujte prosím produkci:

Adam Ondráček
Ph.: 00420 739 872 670
mail: produkce@freshflesh.cz
Přiložte prosím své CV a ideálně i ukázku prací.

Více informací na http://www.freshflesh.cz, http://vimeo.com/13177260
Fresh (en): čerstvý, drzý, nezkušený, veselý, právě vyšlý, novopečený
Flesh (en): flákota masa, krmit syrovým masem, smyslnost, lidstvo (přen.)

via Art Forum Prague o.s.