Hip Hop Kemp predstavuje kompletný festivalový program


Za osem dní štartuje warm-up párty deviateho ročníka festivalu Hip Hop Kemp, po ktorej nasledujú tri dni plné hudby, tanca, graffiti a bohatým sprievodným programom. A keďže vieme, že sa už nemôžete dočkať budúceho víkendu a chcete mať prehľad o všetkom, čo sa bude vo Festivalparku diať, zverejňujeme kompletný program celého Hip Hop Kempu – všetky stage, warm-up párty, breakdance aréna a sprievodný program! Bude to veľké!

STREDA:
BACKSPIN HANGÁR
18:00 DJ Chocolatic /CZ
19:00 DJ Shakul /SK
20:00 DJ Spinhandz /SK
21:00 DJ Spank /SK
22:00 DJ Swordz /B
23:00 DJ Clever Munkey (The Disablists) /UK
0:00 DJ Tuco /UK
1:00 DJ Sticky Dojah /D
2:30 Khalil (Livin’ Proof) /UK

JAHMUSIC REGGAE STATION
18:00 DJ Fatte /CZ
20:00 Invázia – Kruscifix /SK
21:00 Rest & DJ Fatte /CZ
22:00 Maylay Sparks /USA, Rocc Spotz /SWE, K Slugga /SWE, Decko /SK, Spleen & DJ Mad Habits /FR, Two Tunges /UK

ŠTVRTOK:
LIVE STAGE
15:45 Kaidžas & DJ Lucco /SK
16:20 IdeaFatte /CZ
17:00 Vec & Zverina aka CP Kombo /SK
17:45 PIO Squad /CZ
18:45 O.S.T.R. + LDZ Orkiestra /PL
19:45 Sage Francis /USA
20:30 Freeway & Jake One /USA
21:15 Woody Madera – Turntables In Technicolor AV Show /UK
22:00 Roots Manuva /UK
SKATESHOP.CZ HANGÁR
18:00 DJ Yarri /CZ
19:00 Morelokatr /CZ
19:40 Alexander Petržalský /SK
20:20 Jakost /CZ
21:00 Shomi /SK
21:40 Ryes & Kenny Rough /CZ
22:20 Dezrechts /CZ
23:00 Lyrik & DJ Spank /SK
23:45 Peťo Tázok & Karaoke Tundra /SK
0:30 – 03:00 Grime All Stars – P-Money /OG’s, Blacks /OG’s & DJ Logan Sama /Kiss FM,Hosted by Tony Black /RoadSound

BACKSPIN HANGAR
18:00 DJ Hlava /CZ
19:30 1210 Symphony /CZ (DJ’s Chocolatic, Diskotek & Nneser)
21:00 Backspin MC contest Winter
21:40 Out Of Order /D
22:20 Clementino /IT
23:00 Brad Strut + Tornts /AUS
23:40 Jack Flash /UK
0:30 The Famous Deck Team /D (DJ‘s Crypt, Smart)
2:00 – 05:00 Rap History Berlin featuring K-Boogie, Dejoe, DJ Scientist & MC Trix /D
80’s: let’s take it back to the oldschool

JAHMUSIC REGGAE STATION
18:00 Kriiska + Kol-ler /CZ
21:00 JBC Emergency feat. Zaggamuffin /CZ
23:00 JahMusic Lightaz /CZ
0:30 Mortal Kombat Sound /D
3:00 Babylon Rocker /CZ

VERTIKÁLNA RAMPA
15:00 rozjazd
16:00 exhibícia
18:00 exhibícia
20:00 voľné jazdy

KINGFIT STREETBALL ARÉNA
Warm up, voľné hranie
19:00 3 point shoot out o vecné ceny K1X

POKER
15:00 – 03:00 Poker turnaje

POŽIČOVŇA LODIČIEK U JAZERA S PIESOČNOU PLÁŽOU
09:00 – 20:00 Požičovňa lodičiek
Pláž otvorená NONSTOP

BUNGEE JUMP Z 50M ZO ŽERIAVU
14:00 – 24:00 Skoky

GAMBRINUS CITY
14:00 -22:00 Voľná zábava

AQUAZORBING
09:00 – 22:00

PAINTBALL
10:00 – 20:00

LUXUSNÁ SPRCHA V RÁMCI AXE RISE UP Párty NA AXE STAGE
13:00 – 19:00 sprchovanie, darčeky, zábava, hudba
19:00 – 02:00 párty

PIATOK:
LIVE STAGE
13:30 HIFI Banda /PL
14:00 H.S.C (Hörspielcrew) /A
14:45 La Melodia /NL
15:25 Lewis Parker /UK + John Robinson /USA + Joe Kickass /AUS
16:10 H16 /SK
16:50 Pezet / Malolat /PL
17:30 Phat Kat & Elzhi as Cold Steel /USA
18:10 Large Professor /USA
18:50 Moja Reč /SK
19:30 Samy Deluxe /D
20:15 Souboj titánů Freestyle (Rest & Elka /CZ vs Bio & Shomi /SK)
20:30 Chali 2na (Jurassic 5) & House Of Vibes /USA
21:30 Beat Torrent (DJ Pfel & DJ Atom) /FR
22:30 PSH /CZ
23:15 Masta Ace & EdO G /USA
0:00 Boot Camp Clik (Buckshot, Sean Price & Rockness Monsta – Heltah Skeltah, Tek & General Steele – Smif N Wessun, DJ Mr.Nash aka DJ Logic) /USA

SKATESHOP.CZ HANGÁR
17:30 Bandzone.cz showcase (Aeres, Crap Crew, FOPA, LAV, LED’N’ICE (Elka, Kalim, Matheus), Masový Wrazi, MC Peca, Sira + 849185, Stopro (Dezert a Malý Man), Tlustej Kárl)
21:00 Fullcontact /CZ
21:40 Lara303 /CZ
22:20 GrubSon & 3oda Kru /PL
23:00 – 03:00 Grime All Stars (Ghetts /The M.O.V.E.M.E.N.T., Dot Rotten /The Rotten Club, Black The Ripper /Black Magic, DJ Spyro /Rinse FM & DJ Maximum /Boy Better Know, hosted by Tony Black /Road Sound

BACKSPIN HANGAR
17:00 Premiéra dokumentu Kupuj Originál
18:00 Sarny + DJ Spank – Oldschool hip hop history lesson
20:00 DJ Ba2s /CZ
21:00 Logos Apeili /GR
21:40 Herr Von Grau /D
22:20 Block McCloud + DJ Waxwork/USA, D
23:00 Antihelden /D
23:40 The Returners + special guests /PL
1:20 Ladi6 & Parks /NZ
02:00 – 05:00 Rap History Berlin featuring K-Boogie, Dejoe, DJ Scientist & MC Trix /D
90’s: the golden era of classics

JAHMUSIC REGGAE STATION
18:00 Czajovna Sound /CZ
21:00 Irie Memba /CZ
23:00 Jah Luv Sound /GAMBIA
1:00 Damalistik alongside U-Cee / FR, D
3:00 Ama12Play /MALI

CAPONE DANCE ARÉNA
16:00 – 16:30 Hip Hop jam
16:30 – 17:00 90′s Hip Hop Kill Off (1-3 vs 1-3)
17:00 – 18:00 Lockin’ battle (1vs1)
18:00 – 18:30 Bboying jam
18:30 – 18:45 Krump session
18:45 – 19:30 TOP CZ Street dance shows
(dema – kto nemá, ide na Dja, tancovať battle bude 8 crews, demo max 5 min, hudbu priniesť na CD s popisom crew alebo poslať na vyššie uvedený email)
19:30 – 20:30 Bboyz battle
20:30 – 21:15 Nintendo city dance game
21:15 – 22:15 Street dance crew vs crew (počet 3-8)
22:15 – 22:30 TOP Europe bboyz exhibition

VERTIKÁLNA RAMPA
15:00 rozjazd
16:00 exhibícia
18:30 exhibícia
20:00 voľné jazdy

KINGFIT STREETBALL ARÉNA
14:00 otvorenie arény
14:00 – 16:00 voľné hranie
16:00 3 point shoot out o vecné ceny K1X
17:00 – 20:00 Kingfit tournament
20:00 Exhibícia Xstream Ballers team vs víťaz turnaja o ceny K1X

ZÁPASY V ČOKOLÁDE SO 69SLAM, BIELIZŇOU DO KAŽDÉHO EXTRÉMU
od 14:00 registrácia dievčat a ochutnávka čokolády
17:00 začiatok zápasov

POKER
15:00 – 03:00 Poker turnaje

POŽIČOVŇA LODIČIEK U JAZERA S PIESOČNOU PLÁŽOU
09:00 – 20:00 Požičovňa lodičiek
Pláž otvorená NONSTOP

BUNGEE JUMP Z 50M ZO ŽERIAVU
14:00 – 24:00 Skoky

GAMBRINUS CITY
14:00 -22:00 Voľná zábava

AQUAZORBING
09:00 – 22:00

LIETAJÚCA LÍŠKA
14:00 – 02:00

ZLAŇOVANIE ZO ŽERIAVU
14:00 – 02:00

PAINTBALL
10:00 – 20:00

LUXUSNÁ SPRCHA V RÁMCI AXE RISE UP Párty NA AXE STAGE
13:00 – 19:00 sprchovanie, darčeky, zábava, hudba
19:00 – 02:00 párty

GRAFFITI WALL
14:00 Graffneck Jam

SOBOTA:
LIVE STAGE
15:00 Sedláci /SK
15:30 Malpa /PL
16:00 BPM /CZ
16:40 Casper /D
17:20 Souboj titánů break
17:30 Tafrob & DJ Maztah /CZ
18:10 Snowgoons DJ’s /D & Lord Lhus – Bloodline /USA
18:30 Bekay /USA + DJ DBefekt /FR, USA
19:00 Snowgoons DJ’s /D & Sabac Red – Non Phixion /USA
19:20 Indy & Wich + La4 /CZ
20:00 Sat l’artificier (Fonky Family) feat Le Turf /FR
20:50 Rytmus + Kontrafakt /SK
21:35 Fashawn & Exile /USA
22:15 Prago Union /CZ
22:55 Foreign Beggars /UK
23:40 Necro /USA
0:30 Reflection Eternal (Talib Kweli + DJ Hi-Tek) /USA

SKATESHOP.CZ HANGÁR
17:30 Bandzone.cz showcase (Azurit Kingdom, Cartiss, Gambrz Reprs, Jes Brothers, MC Gey, Phoenix, Planet House Jam, Weezo & DJ Inak)
22:00 DJ Tuco vs DJ Quime back 2 back (Dutty Weekend) /UK
0:00 DJ Clever Munkey (The Disablists)/UK
1:00 DJ Ghonzales (Beatcase) /CZ
2:00 Faty M + Pio Skvadra /CZ

BACKSPIN HANGAR
18:00 Backspin DJ contest Winter
19:00 DJ Lil Rowa /CZ
20:00 DJ Friky /CZ
21:00 DJ Peca, Pufaz, DTonate /CZ
23:20 Metrostars /IT
0:00 The Smells /D
The AfteRAPárty:
1:30 Ghettosocks with Muneshine /CAN & The Returners /PL
2:30 Snowgoons /D ft. Sabac Red /USA, Bekay /USA, Lord Lhus /USA, DJ DBefekt /FR, USA
3:30 Backspin DJ team: DJ 12Finger Dan, DJ Coma, DJ B-Base /D

JAHMUSIC REGGAE STATION
18:00 Admirál Kolíbal vs. Extatic / CZ
20:00 Wicked Sound / CZ
22:00 Heavy Hev / CZ
00:00 Love Corner Krew / FR
01:00 East West Rockers / PL
03:00 Daddy & Hypa / FR

CAPONE DANCE ARÉNA
15:00 – 15:30 Funky jam
15:30 – 16:00 Poppin’ (1 vs 1)
16:00 – 16:30 Krump city vs city (2-5 vs 2-5)
16:30 – 17:15 Bboying jam
17:15 – 18:30 Hip Hop dance (1 vs 1)
18:30 – 19:30 House dance (2 vs 2)
19:30 – 20:15 HHK Dance maniac
(súťaž rovnaká ako King of Beat Street, hádže sa: DJ, úlet, my choice – vyberiete si hudobný štýl, hiphop90s, hiphop, jackson)
20:15 – 21:00 Nintendo city dance game
21:00 – 22:15 Bboyz crew vs crew (2-3 vs 2-3)

VERTIKÁLNA RAMPA – Skateboardové Majstrovstvá ČR
15:00 tréning
16:00 kvalifikácia
18:00 finále

KINGFIT STREETBALL ARÉNA
14:00 otvorenie arény
14:00 – 16:00 voľné hranie
16:00 3 point shoot out o vecné ceny K1X
17:00 – 20:00 Kingfit tournament o ceny
20:00 Slam dunk contest o ceny K1X

POKER
15:00 – 03:00 Poker turnaje

POŽIČOVŇA LODIČIEK U JAZERA S PIESOČNOU PLÁŽOU
09:00 – 20:00 Požičovňa lodičiek
Pláž otvorená NONSTOP

BUNGEE JUMP Z 50M ZO ŽERIAVU
14:00 – 24:00 Skoky

GAMBRINUS CITY
14:00 -22:00 Voľná zábava

AQUAZORBING
09:00 – 22:00

LIETAJÚCA LÍŠKA
14:00 – 02:00

ZLAŇOVANIE ZO ŽERIAVU
14:00 – 02:00

PAINTBALL
10:00 – 20:00

LUXUSNÁ SPRCHA V RÁMCI AXE RISE UP Párty NA AXE STAGE
13:00 – 19:00 sprchovanie, darčeky, zábava, hudba
19:00 – 02:00 párty

via Hip Hop Kemp crew

+ There are no comments

Add yours