Hangover @ Subclub vo štvrtok


Pod hradnú skalu sa vracia Hangover, akcia s pestrým záberom a menami, ktoré zaručujú tú pravú a hlavne negýčovú zábavu, ktorou nemusí pohrdnúť ani náročnejší hudobný gurmán.

Pure je dlhoročný rezident a promotér pravidelných akcií Soulmatez a Popular® Night. V bratislavskom Nu Spirit-e udáva trendy v tanečnej i posluchovej hudbe, ktorej nechýba soul. Perfekcionista, dlhoročný zberateľ a fanušík dobrej hudby. Silne ovplyvnený zvukom Detroitu, Chicaga, New Yorku, Berlína, Amsterdamu či Filadelfie – rád mieša hudbu rôznych žánrov – hip-hop, soul, jazz, disco, broken beat, house až po techno – citlivo vyberá tie najlepšie kúsky pre ľahký posluch, postupne pridáva groove či rozbíja parket. Pod značkou Popular pravidelne prinášajú do Bratislavy kvalitné hudobné projekty, djov a producentov z celého sveta.
Uplynul už nejaký ten rok, čo sa pstmn pustil do púštania trackov na hudobných podujatiach a čím to robí dlhšie, tým viac dokáže svojou selekciou prekvapiť – v súčasnosti osciluje medzi poctivým deep ambient technom a detroit electrom. Doživotný fanúšik bicyklového lifestyleu nás povozí už vo štvrtok.

Kabal je členom Counterpoint crew, ktorá sa snaží Bratislave ukázať všemožné aplikácie techna a jeho odnoží na party vibe klubu Fuga. Jeho sety však veľakrát zabrúsia do aktuálneho zvuku lo-fi houseu, alebo starých 90s klasík, ktoré fungujú so skoro 100 percentnou úspešnosťou. Keď neprodokuje a nepromuje, tak si rád zanadáva.

Rezident akcie PIA8 je eklektický zhŕňač a hľadač vo veľkom množstve hudobných svetov. Podľa jeho vlastných slov, bude hrať hlboko pod kožu.

A keby ste náhodou nemali chuť tancovať, tak sa môžete zúčastniť turnaja v stolnom futbale, ktorý začína o 22:30. Veľa úspechov a čo najjemnejší hangover v piatok ráno Vám praje Hangover!

http://gopopular.com/dj-pure
http://hangovernight.tumblr.com/

~lineup
kabal >
pure >
pstmn >
pia8;
vstup 2€

https://www.facebook.com/events/565837176817764/
http://www.last.fm/event/3791769+Hangover