GERGAZ: Nové EP – My Kingdom A Better Place


Po krátkej odmlke pokračuje vydavateľstvo GERGAZ s ďalšim EP. Pre obraz, GERGAZ je domovom slovenských elekronických projektov ako sú Fallgrapp, Jimmy Pé a FVLCRVM a má za sebou veľmi úspešný rok s 3 albumami týždňa Rádia_FM. Tentokrát prerušilo sériu vydaní lokálnych interpretov a pripravilo debutové EP od ruského producenta My Kingdom s názvom A Better Place ktoré je k dispozícii na voľné stiahnutie cez Bandcamp.

A Better Place EP: http://bit.ly/1xNsOuA

EP je ako vyšité na toto ročné obdobie, plné emócií, zasnených melódií a melancholických atmosfér. Je prevažne inštrumentálne, ale našlo si miesto aj na spoluprácu a krehký hlas speváčky Jekka v skladbe Stolen Love ktorá nahrávku otvára.

MK bandcamp cover

Stolen Love (feat. Jekka): http://bit.ly/1zvByq5

Za projektom My Kingdom stojí Alexander Ponomarev, účastník Red Bull Music Academy Bass Camp 2014 v Moskve, kde momentálne žije. Sasha je taktiež súčasťou živých vystúpení projektu Haarps kde hrá klávesy. K elektronike sa dostal cez lokálne pirátske rádiá. Neskôr ho hudba oslovila natoľko, že začal robiť vlastnú hudbu pod rôznymi pseudonymami. Experimentoval s viacerými štýlmi a v roku 2012, ovplyvnený severskou prírodou a posadnutý synťákmi, založil My Kingdom. Z jeho hudby je cítiť dreamy IDM, downtempo, beats and bass music.

My Kingdom na SoundCloude: https://soundcloud.com/my-kingdom

Vypočujte si aj jeho čerstvo pripravený mixhttps://soundcloud.com/theeasyfrogsshow/ezfrg-my-kingdom-hoxton-fm

O zvuk celého EPčka sa postaralo štúdio gargle & expel (http://www.gaex.org).

GERGAZ: http://www.gergaz.com