Garáž Live Nr. 3 sa rozlúči s rokom 2010 porciou pop-rocku


Titul Rádia Kiss pod značkou Garáž ponúkajúci priestor interpretom pripraveným naštartovať vlastnú kariéru sa začína rozbiehať na plné obrátky, o čom svedčí nielen stúpajúca počúvanosť stredajších session, ale fanúšikom poctivej muziky sa pod kožu dostáva aj seriál koncertov Garáž Live. Po úspešných prvých dvoch častiach pozvali Gabika Kuchárová a Oľga Džupinková do prešovského Bizarre Music Café 20. decembra Tomáša Buranovského, Hostel a Good Fancy. „Tretia „lajfka“ bude tesne pred Vianocami a zároveň bude aj poslednou v tomto roku. O to viac sa na ňu tešíme. Priznám sa, že kapelám sme o piesňach s vianočným posolstvom nehovorili. Necháme sa prekvapiť, či v ich podaní odznejú aj niektoré z nezabudnuteľných kolied,“ dodala s úsmevom G. Kuchárová.

V prípade nominovanej trojice sa môžu návštevníci Music Café na Sídlisku III tešiť na príjemnú porciu pop-rocku. Predovšetkým Hostel a Good Fancy sú známymi firmami na trhu s tým, že majú za sebou viacero koncertov s kapelami z „prvej ligy“. Tomáš Buranovský definitívne prerazil na poslednom ročníku Košického zlatého pokladu, ktorý so skladbou Blízko cieľa vyhral. „Hoci som sa zúčastnil aj Superstar, tento formát mi vyhovuje viac. Nepripadal som si ako v karaoke, ale mohol som na pódiu ukázať kto som a čo cítim,“ porovnával T. Buranovský.

K hudbe sa dostal už ako 5-ročný vo folklórnom súbore a postupne sa cez gitaru s akordeónom prepracoval k pop music. Do sveta šoubiznisu vkročil prvýkrát účasťou v 3. ročníku Slovensko hľadá Superstar. Po jeho skončení začal spolupracovať s Jozefom Harničárom, ktorý je ako autor hudby podpísaný aj pod víťaznou skladbou KZP 2010. V súčasnosti pracuje T. Buranovský na debutovom albume a klipe k singlu Blízko cieľa. „S natáčaním sme začali v nedeľu 12. decembra v Košiciach, no vďaka počasiu a nepriaznivým poveternostným podmienkam sa muselo natáčanie niekoľkokrát preložiť. Vraví sa, že správny umelec musí pre úspech dokázať zniesť všetko, ale sychravý deň, na ktorý pripadlo prvotné natáčanie, nás prinútil zmeniť plány a orientovať dej videoklipu do interiéru. Touto cestou by som sa však chcel veľmi pekne poďakovať všetkým, ktorí prispeli k hladkému priebehu natáčania – mojej skvelej vizážistke Katke, pohotovému manažérovi Ondrejovi, stylistke Zuzke i celému realizačnému tímu,“ píše na svojej internetovej stránke T. Buranovský.

via GRANDSTUDIO s. r. o.