FVLCRVM končí svoj dystopický príbeh singlom “Meaning”


Posledná časť skladačky k prvým dvom vydaným skladbám slovenského interpreta pod rakúskym “Mom I Made It” má už aj vizuál. Predchádzalo ho ďalšie mystické promo o fiktívnom japonskom virtuálnom produkte Shiten. Samotná skladba sa hudobne prediera cez viacero vplyvov. Od UK kluboých bassline-ov, cez cinkavé klávesy 80tych až k FVLCRVM- ovým už zaužívaným viachlasom inšpirovaným 70-kami. O klip sa produkčne postaralo štúdio Moiré a prispela doň aj viedenská tanečníčka Edith Simone, ktorá sa často objavuje na pódiu s väčšími hviezdami, naposledy na odovzdávaní cien Grammy.

Keďže “Meaning” nadväzuje na predošlé skladby “Words” a “Loose”, vychádza ako súčasť EP s menom “Words Loose Meaning”. Práve singel “Words” označil nedávno Kevin Cole ako skladbu dňa na mienkotvornom rádiu KEXP zo Seattlu.

FVLCRVM tiež ohlasuje vydanie úplne nového 5 skladbového EP, s ktorým už odohral niekoľko nových live shows. To mu nedávno vyslúžilo podpísanie pod anglický booking Earth Agency, ktoré zastrešuje umelcov ako Skepta, AJ Tracey či Apparat. Aj keď si na live-ko budeme musieť zjavne chvíľu počkať, FVLCRVM zatiaľ vyrába nové remixy, appky či DJ sety, ktoré bude zdieľať na svojich sociálnych sieťach.


Streaming + Download http://fvlcrvm.lnk.to/meaning