Funk & disco NuSpirit víkend s Mariánom Čekovským a Funkiez


Tento Nu Spirit víkend bude hustý. Prestalo pršať, gumáky môžete pokojne nechať doma a hor sa za hudobnými dobrodružstvami. V piatok to celé v klube na Šafárikovom námestí 7 načneme poľskou kuchyňou, kde Freestyle Nights nášho rezidenta DJ C.O.D.E.-ho uvádzajú projekt Piekni Chlopcy. Dvojica Krakovčanov naservíruje skutočne eklektické hudobné menu, v ktorom sa bude striedať funk, reggae a house. Pomocnými kuchtíkmi večera sú tentokrát DJ C.O.D.E a Junior, ktorí budú dohliadať na to aby na „táckach“ nič nechýbalo. V „starom“ bare na Medenej vytiahnu Kinet spolu s DJom Žltou bedničkou veselý sound 70. a 80. rokov. Môžete sa tešiť nielen na známe, ale aj tie undergroundovejšie disco a funky tracky rokov minulých.

Milovníci týchto žánrov si prídu na svoje aj na druhý deň. Nu Spirit Club na sobotu pripravil ďalšie pokračovanie voľnej série Big Exclusive Funk Párty s bezpochyby najtučnejšou slovenskou párty formáciou Funkiez. Štvorica hudobníkov so speváčkou Sašou Okálovou sú povestní nenapodobiteľým darom rozpútať na pódiu totálnu tancovačku. Naservírujú osvedčené funky a disco pesničky 70. a 80. rokov, najväčšie hity skupiny Made II Mate ako aj vlastné tracky skupiny Funkiez, a to všetko zahrané na 100 percent naživo. Hlavní protagonisti tradične najväčšieho bratislavského funky žúru si na jeho ôsme pkračovanie pozvali aj exkluzívneho hosťa z východu. Bude ním usmievavý klavirista a idol žien Marián Čekovský a jeho band. Za gramofónmi bude zasa celý večer až do rána kraľovať DJ Dávid zo Senca, ktorý sa postará o to, aby ste zabudli na to, ako plynie čas a ešte o šiestej ráno žúrovali o dušu. Let’s funk, priatelia! V sobotu je bar na Medenej uzatvorený pre súkromnú spoločnosť.
Náš nedeľný program je ako obvykle určený na vydýchnutie si po náročnom víkende. V klube bude tradičná jazzová Sunday Jam Session a na Medenej si pri dobrom drinku oddýchnete v spoločnosti DJ Felixa a jeho loungovým Sunday Chillin.

via nuspirit.sk