Foo Fighters zahrajú cez leto neďaleko Slovenska


Jedna z najslávnejších a najúspešnejších rockových kapiel súčasnosti – FOO FIGHTERS – zahrá cez leto na festivale FM4 Frequency v Rakúsku. V polovici augusta pricestuje do mesta St.Pölten vzdialeného len 150 kilometrov od Bratislavy.

Štvorčlenná partička zo Seattlu má na konte hity ako Monkey Wrench, Everlong, Learn to Fly, Breakout, All My Life, Times Like These, Best Of You, The Pretender či Long Road to Ruin. Skladba Walking after you bola ústrednou pesničkou celovečerného filmu Akty X. Na jar tohto roka pripravujú vydanie nového albumu. V týchto dňoch zverejnila kapela aj prvú ochutnávku – videoklip k pesničke White Limo, v ktorom okrem členov kapely účinkuje aj Lemmy Kilmister z kapely Motörhead.

Prvú várku zverejneného programu pre jedenásty ročník festivalu zdobia aj mená ako The Chemical Brothers, Hurts, Kasabian, Rise Against, Seeed, Apocalyptica či Dropkick Murphys. Festival FM4 Frequency sa bude konať v dňoch 18. – 20. augusta 2011 v areáli Green Park v meste St.Pölten. Počas troch dní ponúkne na 7 scénach vystúpenia viac ako 100 hudobných skupín. FM4 Frequency festival bude podobne ako v minulých rokoch dômyselne rozdelený na Day Park a Night Park. Kým Day Park ponúka koncerty rockových a alternatívnych interpretov, v Night Parku si na svoje prídu fanúšikovia tanečnej produkcie. Vstupenky na FM4 Frequency aj na ostatné podujatia v celej Európe sa dajú kúpiť v sieti Eventim. Klasická permanentka na festival stojí v predpredaji 136 eur, VIP permanentka stojí 219 eur.

Zatiaľ potvrdení účinkujúci:
FOO FIGHTERS
SEEED
THE CHEMICAL BROTHERS
KASABIAN
RISE AGAINST
THE NATIONAL
HURTS
APOCALYPTICA
DROPKICK MURPHYS
K’S CHOICE
TWO DOOR CINEMA CLUB
NNEKA
MONO & NIKITAMAN
YO DELICE

FM4 Frequency festival
18. – 20. august 2011
St.Pölten – Green Park

Predpredaj:
http://www.eventim.sk/sk/vstupenky/fm4-frequency-2011-st-polten-green-park-86135/event.html

Oficiálny web:
http://www.frequency.at/

Foo Fighters – White Limo

Facebook:
http://www.facebook.com/skalarmusic

via Skalar Entertainment GmbH